- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - http://lviv.nashigroshi.org -

АМКУ «забанив» два підприємства подружжя, яке раніше вже штрафували за змову як приватних підприємців

Опублікував editor 24.04.2019 @ 08:30 в Львів,НОВИНИ | No Comments

Адміністративна колегія Львівського обласного тервідділення АМКУ оштрафувала ПП «Кит-Світ» та ПП «Перша торгова компанія» на 74 тис. грн за антиконкурентні дії на торгах. Йдеться про їхню участь в закупівлі олії Поповицьким психоневрологічним інтернатом в 2017 році.

Відповідне рішення опублікували [1] на офіційному сайті львівського АМКУ.

Про змову учасників «Наші гроші. Львів» писали ще в жовтні 2017 року. В даній закупівлі брали участь три учасники – ПП «Кит-Світ», ПП «Перша торгова компанія» та підприємниця Галина Доскоч. В результаті торгів замовник підписав договір з ПП «Кит-Світ».

Наша редакція повідомляла [2], що ці підприємства належали подружжю: Тарасу Кирику та Дарії Коршуновій. Кирик володіє 60% «Кит-Світ», Коршунова – 100% «Перша торгова компанія». Також адмінколегія встановила, що для участі в закупівлі компанії використовували ідентичну IP-адресу та спільний номер телефону.

В результаті львівське відділення АМКУ визнало учасників порушниками та оштрафувало кожну фірму на 37 тис. грн. Підприємства «Кит-Світ» та «Перша торгова компанія» не зможуть брати участі у відкритих торгах протягом трьох років.

Подружжя Кирика та Коршунової також змагалися разом на торгах як підприємці. За цю антиконкурентну поведінку адмінколегія АМКУ оштрафувала [3] їх на 148 тис. грн в грудні 2018 року.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: http://lviv.nashigroshi.org

URL статті: http://lviv.nashigroshi.org/2019/04/24/amku-zabanyv-dva-pidpryiemstva-podruzhzhia-iake-ranishe-vzhe-shtrafuvaly-za-zmovu-iak-pryvatnykh-pidpryiemtsiv/

URLs in this post:

[1] опублікували: http://www.amc.gov.ua/amku/control/lviv/uk/publish/article/86634

[2] повідомляла: http://lviv.nashigroshi.org/2017/10/30/hibrydna-konkurentsiya/

[3] оштрафувала: http://www.amc.gov.ua/amku/doccatalog/document?id=86132&schema=lviv&fbclid=IwAR00dGn4P4NreZE1nsPmhyVyrYguqFnkyXvhIC5H_x0Yx6_ZjjKGdh6c4Kk

Copyright © 2013 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.