- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - http://lviv.nashigroshi.org -

Боротися з корупцією в центральному регіоні України в Міноборони призначили засудженого міліціонера з Радехівського району

26.03.2019 @ 13:41 в Львів,НОВИНИ

Начальником Центральної територіальної групи з питань запобігання та виявлення корупції в Міністерстві оборони призначили пенсіонера, колишнього міліціонера Сергія Кончука із Радехівського району Львівської області, який у 2011 році був визнаний винним у службовому підробленні та службовій недбалості. Про це йдеться у матеріалі «Наші гроші. Львів» «Ментам» тут місце» [1].

Перед працевлаштуванням в підрозділ Міноборони останні сім років офіційно Сергій Кончук ніде не працював, увесь його попередній досвід – це робота в районних відділах міліції Львівської області. Однак на початку 2018 року його призначили на посаду старшого офіцера Західної територіальної групи з питань запобігання та виявлення корупції, а ще через півроку – керівником Центральної групи.

На сайті Міністерства оборони Украни у розділі [2] «Відділ з питань запобігання та виявлення корупції» вказані всі територіальні групи: Західна, Східна, Північна та Південна, окрім Центральної.

Про призначення Кончука керівником Центральної тергрупи журналісти дізналися від керівника Західної тергрупи з питань запобігання та виявлення корупції Любомира Мойсея.

Коли Мойсей зацікавився несподіваним призначенням та виявив, не лише кримінальний  досвід свого підлеглого, але й те, що відбулось воно з порушеннями, його вирішили звільнити з посади. Зробили це у рамках переформатування структури, яку він очолює.

У січні 2019 року вийшла спільна Директива Міноборони та Генерального штабу ЗСУ, яка передбачала низку перевірок та заходів, спрямованих на удосконалення «системи проведення військово-лікарської експертизи у ЗСУ, удосконалення організаційно-штатних структур установ МОУ». Цією директивою, зокрема, і передбачили переформатовати «Західну територіальну групу» у «Західний територіальний відділ». І цей відділ, а не групу, очолить Євгеній Галдецький [3] з яворівської військової частини.

Більше читайте у матеріалі «Ментам» тут місце». [1]


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: http://lviv.nashigroshi.org

URL статті: http://lviv.nashigroshi.org/2019/03/26/borotysia-z-koruptsiieiu-v-tsentral-nomu-rehioni-ukrainy-v-minoborony-pryznachyly-zasudzhenoho-militsionera-z-radekhivs-koho-rayonu/

URLs in this post:

[1] «Ментам» тут місце»: http://lviv.nashigroshi.org/2019/03/26/mentam-tut-mistse/

[2] розділі: http://www.mil.gov.ua/ministry/struktura-aparatu-ministerstva/upravlinnya-z-pitan-zapobigannya-ta-viyavlennya-korupczii.html

[3] Євгеній Галдецький: https://declarations.com.ua/declaration/nacp_ef50a70c-e609-4ed4-a8e5-3d601b7d136a

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.