Два мільйони на хліб для школярів отримала улюблена постачальниця, яка привела собі конкурента на тендер

Управління освіти, молоді та спорту Мукачівської районної державної адміністрації 19 березня підписало договір з підприємницею Мартою Гуранич на поставку хліба за 1,9 млн грн. Про це стало відомо з сайту електронних закупівель Prozorro.

Замовили пшеничний хліб вищого гатунку та житній хліб по 19,67 грн/кг. Для порівняння, нещодавно лікарня в Ужгороді замовила житній хліб по 13,9 грн/кг, освітяни Міжгірської РДА пшеничний хліб – по 20 грн/кг, психо-неврологічний інтернат в Перечинському районі пшеничний хліб – по 11 грн/кг, житній – по 8 грн/кг.

На торгах єдиним конкурентом переможниці був підприємець Валерій Калашніков. Під час аукціону учасники не змагалися між собою, однак ціна Марти Гуранич була на 8 тис. грн дешевшою.

Обоє конкурентів подали документи з однаковими шапками та помилками, наприклад, довідку про відповідність продукції державним стандартам. Також довідки учасників мають ідентичні дефекти друку або сканування.

Учасники вдруге зустрічаються на торгах. Перший раз вони також конкурували в закупівлі на хліб від поточного замовника у 2018 році. Тоді перемогла підприємниця Марта Гуранич.

Марта Гуранич зареєстрована як підприємниця 2014 року в с. Верхня Визниця Мукачівського району. Протягом 2018-2019 років Гуранич отримала замовлень 1,4 млн грн, не враховуючи поточний договір. Ці угоди підприємниця уклала з поточним замовником.

Валерій Калашніков веде підприємницьку діяльність з 1995 року в м. Ужгород. Він також співволодіє ТОВ «Середнянська пекарня» та ТОВ «ФВК». Протягом 2018-2019 років Калашніков підписав договорів на 516 тис. грн.

Матеріал підготовлено в рамках проекту IWPR за підтримки МЗС Норвегії

Підтримати нас

Коментарі