- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - http://lviv.nashigroshi.org -

Чернівецький військкомісаріат незаконно відписав комунальникам облради третину мільйона за оренду автобусів

Опублікував editor 11.03.2019 @ 09:00 в НОВИНИ,Чернівці | No Comments

Чернівецький обласний військовий комісаріат 6 березня підписав дві угоди на оренду автобусів з комунальним підприємством «Дирекція з обслуговування майна спільної власності територіальних громад». Загальна сума контрактів становить 355 тис. грн. Про це стало відомо з порталу публічних закупівель Prozorro.

За першим [1] договором замовили послуги перевезення трьома автобусами із кількістю місць для сидіння не меншою ніж на 15 осіб. Загальний пробіг автобусів становитиме 12,5 тис. км, а строк дії договору – до кінця 2019 року.

За іншим [2] – аналогічні послуги трьох автобусів із не менш ніж 42 місцями для сидіння на 6,7 тис. км. Вартість першого контракту 187 тис. грн, а другого – 167 тис. грн.

Обидві закупівлі є допороговими, тобто дешевшими 200 тис. грн і не передбачають конкурсних торгів. Однак експерт «Центру громадського моніторингу і досліджень» Олег Блінов пояснює, що комісаріат таки мав провести аукціон.

За словами експерта, замовник вчинив порушення у вигляді поділу одного предмета закупівлі. Адже в обох торгах технічне завдання, тендерна документація та договори є аналогічними, відтак, мова йде про аналогічну послугу.

«Тендерний комітет комісаріату в однакових тендерах застосував різний класифікатор закупівель, що дало їм можливість розділити закупівлю, адже якби вони проводили її за єдиним класифікатором, очікувана вартість становила б майже 400 тис. грн, що передбачає проведення відкритих торгів», – пояснив Блінов.

Засновниками комунального підприємства «Дирекція з обслуговування майна спільної власності територіальних громад» є Чернівецька обласна рада. Директором підприємства є Анатолій Федорук. З початку 2018 року фірма отримала 22 держзамовлення на 5,56 млн грн.

 


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: http://lviv.nashigroshi.org

URL статті: http://lviv.nashigroshi.org/2019/03/11/chernivets-kyy-viys-kkomisariat-nezakonno-vidpysav-komunal-nykam-oblrady-tretynu-mil-yona-za-orendu-avtobusiv/

URLs in this post:

[1] першим: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-02-18-001398-a

[2] іншим: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-02-18-000798-c

Copyright © 2013 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.