Фірма родичів ужгородського мера та екс-голови Закарпатської ОДА придбали два Range Rover за майже 11 млн грн

Range Rover Autobiography

ТОВ «Сонячна енергія плюс» замовила два автомобілі Range Rover Land Rover (Autobiography) у ТОВ «ВіДі-Пауер» за майже 10,9 млн грн. Про це стало відомо з сайту публічних закупівель Prozorro.

Компанія замовила два авто кольору Carpathian Grey 2018 року випуску з панорамним дахом по 5,33 млн грн кожен. На сайті імпортера ціни на Autobiography стартують від 4,95 млн грн.

Крім того, для двох Range Rover за прямим звітом фірма замовила послуги з встановлення додаткового обладнання за 940,6 тис. грн у ТОВ «ВіДі Дисконт Центр». Серед замовленого обладнання – виїзні підніжки, килимки (наприклад, килимок в багажник за 10,4 тис. грн), кріплення для велосипедів, фаркоп, рейлінги та інше.

«Сонячна енергія плюс» володіє двома сонячними електростанціями у Закарпатській області. Перша, введена в експлуатацію у липні 2012 року, побудована в селі Ратівцях, друга запрацювала в червні 2013 року в селі Ірляві. Остання здатна забезпечувати весь Великоберезнянський район або 10% від потреб Ужгорода. «Сонячна енергія плюс» входить до групи компаній «Ренер», яка займається спорудженням сонячних та гідроелектростанцій з виробництвом електричної енергії та передачею її місцевим локальним мережам.

Найбільшими частками у статутному капіталі ТОВ «Сонячна енергія плюс» володіють Влада та Наталія Андріїв (25% та 32,8% відповідно). Перша є дружиною міського голови Ужгорода Богдана Андріїва, друга – дружиною його брата, повідомляли «Наші гроші». Ще 21,1% належить Катерині Ковач, яка раніше працювала головним спеціалістом ГТУ юстиції у Закарпатській області. Її чоловік Сергій Ковач був депутатом попереднього скликання Закарпатської облради, працював у «Закарпаттяобленерго».

Ще по 10,55% володіють Олександра Ледида-Павлюк та Катерина Гембік – дві доньки екс-голови ОДА, теперішнього депутата Закарпатської облради Олександра Ледиди.

Нагадаємо, Україні найвищі в Європі «зелені» тарифи на альтернативну енергію.

Як повідомлялося в розслідуванні Ярослава Гулана для «Ні корупції!», під Ужгородом по схемі селянських наділів Коритнянcька сільська рада безкоштовно виділила 10 ділянок, які потім одночасно були перепродані керівнику ТОВ «Сонячна енергія плюс» Андрію Ганзелу.

Підтримати нас

Коментарі