- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - http://lviv.nashigroshi.org -

Львівська податкова відремонтує паркінг та підвали будівлі на Стрийській за майже 30 млн грн

Опублікував editor 08.11.2018 @ 09:00 в Львів,НОВИНИ | No Comments

Головне управління Державної фіскальної служби у Львівські області за результатами відкритих торгів уклало угоду з ТОВ «Підгаєцька будівельна компанія» на капітальний ремонт водовідведення і гідроізоляції нижнього рівня адмінбудинку на Стрийській, 35 у Львові за 29,01 млн грн. Про це повідомляється [1] на порталі публічних закупівель Prozorro.

Згідно з технічним завданням, переможець торгів за ці кошти повинен провести демонтаж старих трубопроводів та встановлення нових, провести гідроізоляцію приміщення, а також відремонтувати покриття паркінгу довкола будинку, посадити зелені насадження тощо.

Роботи планують завершити до кінця наступного року. Гарантійний термін робіт становитиме 10 років.

Згідно з договірною ціною, витрати компанії на зарплати працівникам становитимуть 5,26 млн грн (тобто 18,1% від суми контракту), а прибуток – 993 тис. грн (3,41% відповідно).

Єдиним конкурентом переможця на торгах виступила ТОВ «Термобуд-Київ» із пропозицією на 572 тис. грн дорожчою. Під час аукціону компанії не знижували першопочаткових цін.

ТОВ «Підгаєцька будівельна компанія» зареєстрована в місті Підгайці (Тернопільська область), а його власником є львів’янин Андрій Залуцький, колишній помічник [2] екс-депутатки  Верховної ради від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Лідії Котеляк.

Загалом з початку року «Підгаєцька будівельна компанія» одержала 17 держзамовлень на 76,92 млн грн, враховуючи дану закупівлю. З яких 15 – від  Мурованської сільської ради (Пустомитівський район).


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: http://lviv.nashigroshi.org

URL статті: http://lviv.nashigroshi.org/2018/11/08/lvivska-podatkova-vidremontuje-parkinh-ta-pidvaly-budivli-na-stryjskij-za-majzhe-30-mln-hrn/

URLs in this post:

[1] повідомляється: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-09-27-002476-c?fbclid=IwAR0e7hWWturoVJDOAH7SqtlUtqQ8_JmngemfgBkDlSHXkANygMDAv9ChBLM

[2] помічник: https://posipaky.info/minion/323981

Copyright © 2013 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.