Центр профтехосвіти віддасть 1,2 млн грн на зварювальні апарати киянам, які позмагалися зі своїми сусідами

Державний навчальний заклад «Ужгородський центр професійно-технічної освіти» 24 жовтня підписав договір на постачання зварювальних апаратів на 1,2 млн грн з ТОВ «Сварком». Про це стало відомо з сайту публічних закупівель Prozorro.

Замовили 15 зварювальних апаратів: 10 – Taurus 355 Synergic S HP TKM та 5 – Tetrix 200DC Comfort 2.0 puls. У комплекті зі зварювальним апаратом має бути пальник та клема маси. Незалежно від моделі, ціна за одиницю становитиме 79,9 тис. грн.

Єдиний конкурент переможця торгів ТОВ «Компанія Ей Ен Сі» з усього переліку необхідних документів завантажила лише один – тендерну пропозицію.

Проаналізувавши документи, які ця товариство подавало на інші закупівлі, виявили, що «Компанія Ей Ен Сі» орендує приміщення в Києві на вул. Червоноткацька, 94 та 69. Такі ж адреси у своїх довідках вказує переможець ТОВ «Сварком».

У вересневих довідках «Компанія Ей Ен Сі» написала, що там працює чотири людини, причому менеджер зі збуту Наталія Попович у своєму профілі в соцмережі вказує місцем праці іншу фірму – Svarkom.

«Компанія Ей Ен Сі» належить Андрію Власюку з села Гірники Волинської області. Вона брала участь в 14 закупівлях, однак жодного разу не перемогла. При цьому шість разів її конкурентом виступало ТОВ «Сварком» і  п’ять разів – ТОВ «Центроспав-Україна». Обидві фірми належать Миколі Кривецькому з Нововолинська Волинської області.

У документах вказано, що «Компанія Ей Ен Сі» є офіційним дилером «Центроспав-Україна», яке орендує приміщення в Києві за вже згаданими адресами на вул. вул. Червоноткацька, 94 та 69.

Поточне замовлення на 1,2 млн грн «Ужгородського центру професійно-технічної освіти» у ТОВ «Сварком» є наразі найбільшим договором для компанії, згідно з даними сайту Clarity. Загалом фірма підписала договорів на 4,3 млн грн.

Матеріал підготовлено в рамках проекту IWPR за підтримки МЗС Норвегії

Підтримати нас

Коментарі