Підрядник з Турки відреставрує будівлю економічного факультету ЛНУ на проспекті Свободи за майже 10 млн грн

Управління охорони історичного середовища Львівської міської ради за результатами відкритих торгів уклало угоду на ремонтно-реставраційні роботи будинку на проспекті Свободи, 18 (Театральна, 17) з приватним підприємством «Сян» за 9,65 млн грн. Про це стало відомо з порталу електронних закупівель Prozorro.

За ці кошти фірма-переможець проведе гідроізоляцію фундаменту, реставрацію фасаду та цегляного перекриття, біологічну обробку, демонтаж вікон і т. д. Всі роботи планують завершити до вересня 2019 року.

Згідно з договірною ціною, витрати компанії на заробітну плату працівникам становитимуть 2,7 млн грн (28% від суми контракту) а прибуток – 240 тис. грн (2,5% відповідно).

Крім переможця участь у торгах взяв лише один учасник: ТОВ «Дельтабуд» із остаточною пропозицією на 3 тис. грн дешевшою. Однак тендерний комітет відхилив учасника через невідповідність тендерній документації.

Приватне підприємство «Сян» зареєстроване селі Боберка (Турківський  район), а його власником і директором є Михайло Кріль.

Впродовж 2018 року підприємство отримало 21 держзамовлення на майже 15 млн грн, серед яких усі у Львівській області.

Підтримати нас

Коментарі