Улюблена фірма Івано-Франківської міськради отримає понад 1,5 млн грн на ремонти тротуарів

Управління капітального будівництва міського виконавчого комітету 31 серпня підписало два договори на ремонти міжбудинкових проїздів з ТОВ «Івано-Франківська дорожня служба» загальною вартістю 1,62 млн грн. Про це стало відомо з порталу публічних закупівель Prozorro.

Згідно з двома договорами, ремонт проводитимуть довкола прибудинкової території на вулиці Вовчинецька, 178 та 178А. В обох випадках технічним завданням передбачено ремонт тротуарів та під’їзних доріжок. У першому випадку вартість робіт становить 867 тис. грн, в іншому – 750 тис. грн.

У першій закупівлі, крім переможця, участь взяла ще одна компанія ТОВ «Будзахід сервіс» із пропозицією на 65 тис. грн дешевшою, однак компанію відхилили з причини, не вказаної у протоколі відхилення.

ТОВ «Івано-Франківська дорожня служба» належала Михайлу Слюсару, а нині заснована іншою компанією ТОВ «Західполіремкомплект», власником якої є Анатолій Бойчук. Раніше «Західполіремкомплект» належало Уляні Павликівській – помічнику секретаря міськради Оксани Савчук.

Директором ТОВ «Західполіремкомплект» є Ірина Джус, яка також була (або й досі є) бухгалтером у ТОВ «Комунальні інвестиції», де часткою володіла Савчук. До міськради Савчук обралася від партії «Свобода». Уляна Павликівська і Оксана Савчук працювали методистами дитячо-юнацького пластового спортивного центру.

В 2016 році міська рада видала фірмі дозвіл на проект землеустрою ділянки площею 1,5 га для будівництва групи багатоквартирних будинків.

З початку 2018 року «Івано-Франківська дорожня служба» отримало п‘ять держзамовлень на 3,85 млн грн, серед яких три підряди від УКБ міськвиконкому, решта – Департаменту освіти і науки Івано-Франківської міської ради.

Підтримати нас

Коментарі