На торгах від івано-франківських комунальників виробник бітуму позмагався із власним дилером

Комунальне підприємство «Муніципальна дорожня компанія» за результатами відкритих торгів 13 липня підписало договір з ТОВ «Сучасні технології доріг» на постачання бітумної емульсії за 297 тис. грн, повідомляється на сайті електронних закупівель Prozorro.

За контрактом придбали 20 тонн бітумної емульсії ЕК-Ш 70 вартістю 14,8 тис. грн за тонну. При цьому сам переможець торгів «Сучасні будівельні технології» ще в травні поточного року продавав бітум, наприклад, київським комунальникам на 10% дешевше, тобто по 13,5 тис. грн за тонну.

Крім переможця участь у торгах взяла лише одна компанія ТОВ «Альянс будівельників України» із пропозицією у 300 тис. Під час аукціону учасники не знижували цін.

Варто зазначити, що обидві компанії збирались постачати продукцію одного виробника – а саме переможця торгів ТОВ «Сучасні технології доріг». Адже, як вказано у тендерній документації, компанія має власний цех, що розташований у місті Вишневе (Київська область) та є виробником бітумних емульсій.  Саме продукцію цього цеху збирався постачати і конкурент –  ТОВ «Альянс будівельників України», про що вказав у відповідній довідці.

ТОВ «Сучасні технології доріг» належить литовській компанії «Панявежио Кяляй», а її власниками є громадяни Литви: Вірмантас Пуйдокас та Робертас Габулас. Останній також є директором підприємства. Впродовж 2018 року фірма отримала 13 держзамовлень на 18,6 млн грн.

Підтримати нас

Коментарі