Підприємці з однаковими документами позмагалися за мільйон на щебінь

Лановецька міська рада 19 червня підписала договір з підприємцем Анатолієм Ящуком на поставку щебеню на 1,1 млн грн. Про це стало відомо з сайту електронних закупівель Prozorro.

На ці кошти Лановецька міська рада замовила 720 тонн білого щебеню (345 грн/тонна), 900 тонн білого відсіву (108 грн/тонна), 150 тонн гранітного щебеню (395 грн/тонна), 1,4 тонни суміші гранітного щебеню 0-40 мм (330 грн/тонна) та 600 тонн суміші гранітного щебеню 0-70 мм (350 грн/тонна).

У тендері переможець змагався з єдиними конкурентом − підприємцем Володимиром Цебрієм. Під час торгів конкуренти не знижували своїх пропозицій, однак ціна Анатолія Ящука була на 9,7 тис. грн дешевшою.

У обох конкурентів були однаково оформлені документи, які замовник вимагав у довільній формі: довідки про відсутність судимості, довідки про відсутність в реєстрі осіб, які вчинили корупційні порушення, та довідки про відсутність антиконкурентних узгоджених дій на тендерах. Окрім цього, в учасників були однаково складені відомості про підприємців. Усі документи містили аналогічний текст, а також аналогічні помилки.

Анатолій Ящук зареєстрований як підприємець 2014 року у с. Ланівці (Лановецький район). Володимир Цебрій веде свою підприємницьку діяльність на ринку з 2003 року, зареєстрований в с. Михайлівка (Лановецький район). Підприємці зустрічаються на торгах вперше. До цього часу жоден з них не брав участі в тендерах.

 

Підтримати нас

Коментарі