- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - http://lviv.nashigroshi.org -

Колишні нотаріуси сходили статистами для депутата Демчини на тримільйонний тендер

26.06.2018 @ 09:00 в Львів,НОВИНИ

Новояворівська міська рада 20 червня уклала угоду на капітальний ремонт вулиці Шептицького в місті Новояворівськ за 2,78 млн грн з львівським приватним підприємством «Рома». Про це повідомляється [1] на сайті електронних закупівель Prozorro.

Згідно з угодою, за ці кошти буде здійснено капітальний ремонт дорожнього покриття вулиці від будинку №3 до вул. Львівської. Прибуток ПП «Рома» з даного контракту складе 7,7 тис. грн, а на заробітну плату фірма витратить 87,02 тис. грн.

Крім переможця участь в торгах взяли приватне підприємство «Будівельна компанія «АБВ» та ТОВ «БК «Білдерпоінт». Перше запропонувало нижчу ціну – 2,65 млн грн. Проте ця пропозиція була відхилена тендерним комітетом, оскільки фірма не надала фактично жодних документів передбачених тендерною документацією. Зокрема, причиною відхилення зазначено відсутність у складі документів «Будівельної компанія «АБВ» довідки про наявність обладнання, попередніх договорів, зведеного кошторисного розрахунку договірної ціни і навіть витягу з ЄДР.

Тому угоду було підписано з фірмою «Рома», яка запропонувала більшу ціну, але мала всі документи. Ця фірма належить депутатові Львівської обласної ради від БПП Романові Демчині. З початку 2018 року фірма отримала державних замовлень на суму 249,49 млн грн.

Цікаво, що фірми, які склали конкуренцію Демчині, пов’язані [2] між собою – «БК «Білдерпоінт» належить львів’янці Марії Бабич. Бабич раніше володіла і «Будівельною компаніє «АБВ», яка ще два роки тому називалась «Бізнес асістанс Україна». Підприємство відоме тим, що отримало [3] свій перший підряд відразу на 20 млн грн, хоча щойно отримала ліцензію на будівництво, а її попереднім видом економічної діяльності була «нотаріальна діяльність».

Ще під назвою «Бізнес асістанс Україна» фірму переписали на бухгалтера із Самбора Ірину Добуш, яка досі залишається підписантом, а директором та власником став 33-річний львів’янин Назар Васильків. В кінці минулого року він шукав [4] роботу керівника за 26 тис. грн.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: http://lviv.nashigroshi.org

URL статті: http://lviv.nashigroshi.org/2018/06/26/kolyshni-notariusy-shodyly-statystamy-dlya-deputata-demchyny-na-trymiljonnyj-tender/

URLs in this post:

[1] повідомляється: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-05-14-002217-a

[2] пов’язані: http://nashigroshi.org/2016/09/07/otochennya-dubnevychiv-uzyalo-tretynu-milyarda-na-dorohy-okruhiv-nardepiv/

[3] отримало: https://www.032.ua/news/354259

[4] шукав: https://www.work.ua/ua/resumes/4311229/

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.