- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - http://lviv.nashigroshi.org -

Попри висновок державних аудиторів Франківська РА не вважає братів Соболів ріднею

25.06.2018 @ 08:30 в Львів,НОВИНИ

Західний офіс Державної аудиторської служби України визнав підприємця Івана Соболя та керівника ТОВ «Дорожні Технології» БС Петра Соболя пов’язаними особами за п.16 ч.1 ст.1 ЗУ «Про публічні закупівлі» в тендері на ремонт доріг від Франківської районної адміністрації Львівської міської ради.

Нагадаємо, що в травні цього року Франківська районна адміністрація ЛМР підписала договір з Іваном Соболем на ремонт доріг на 676 тис. грн. Замовник не зауважив, що в закупівлі переможець змагався з ТОВ «Магістраль Захід» та з компанією свого брата – ТОВ «Дорожні Технології» БС.

Згідно зі законом «Про публічні закупівлі», пов’язаною особою є фізична особа або члени її сім’ї (батьки, брати, подружжя), які здійснюють контроль над учасником процедури закупівлі. Відтак Іван Соболь та Петро Соболь є пов’язаними особами, адже вони рідні брати. Факт рідства раніше підтвердив [1] нам сам Іван Соболь під час телефонної розмови.

Західний офіс Держаудитслужби надіслав на адресу Франківської райадміністрації ЛМР рекомендації щодо усунення порушень та дотримання законодавства про закупівлі надалі.

Але у Франківській РА заперечують пов’язаність братів на торгах, пояснюючи це тим, що вони… не проживають разом. Також вони повідомили, що участь у торгах, окрім Соболів, брало також ТОВ «Магістраль Захід», відтак конкуренція, на думку чиновників, була.  А ФОП Іван Соболь та ТОВ «Дорожні Технології» БС є окремими суб’єктами господарської діяльності та конкурентами.

Звернення до ДАСУ та Франківської РА після публікації «Наші гроші. Львів» надсилало ГО «ТОМ 14».

[2]


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: http://lviv.nashigroshi.org

URL статті: http://lviv.nashigroshi.org/2018/06/25/frankivska-rda-popry-vysnovok-derzhavnyh-audytoriv-ne-vvazhaje-brativ-soboliv-ridneyu/

URLs in this post:

[1] підтвердив: http://lviv.nashigroshi.org/2018/05/10/tendernyj-komitet-frankivskoji-rajadministratsiji-lvova-ne-pomityv-na-svojih-torhah-brativ-konkurentiv/

[2] Image: http://lviv.nashigroshi.org/wp-content/uploads/2018/06/111-1.jpg

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.