«Укртранснафта» у внутрішні дороги на диспетчерській станції в Бродах «закатає» 20 млн грн

Філія «Магістральні нафтопроводи «Дружба» ПАТ «Укртранснафта» за результатами відкритих торгів 25 травня уклали договір з ТОВ «Інко ЛТД» на реконструкцію внутрішньоплощадкових доріг Бродівської лінійно-виробничої диспетчерської станції. Сума угоди становить 20,4 млн грн, повідомляється на порталі електронних закупівель Prozorro.

Згідно з технічним завданням, за ці кошти переможець торгів зобов’язаний розібрати наявне асфальтне покриття та тротуари, прокласти нові дороги, провести електрокабелі та облаштувати каналізацію із насосною станцією для перекачування виробничих стічних вод. Проект мають завершити за 6 місяців від дати початку робіт.

За договірною ціною, витрати підприємства на заробітну плату працівникам становитимуть 933 тис. грн (4,55% від суми контракту), а прибуток – 156 тис. грн (0,76 % від суми контракту).

Крім переможця участь у торгах взяли ще два учасники: ТОВ «Укрзахіднафтогазсервіс» та ТОВ «Галицька основа», але їх остаточні пропозиції були на 101 тис. грн та 103 тис. грн дорожчі.

ТОВ «Інко ЛТД» зареєстроване у Пустомитах і належить Ігореві Громоляку (10% ) та Вікторії Хавці (90%). Вікторія Хавка є дочкою Ігора Назаркевича колишнього депутата Пустомитівської райради та власника готельного комплексу «Панська гора» та ресторану «Атляс».

Брати участь у державних закупівлях фірма почала лише у 2018 році, але за даними аналітичного порталу YouСontrol, за цей час компанія підписала 11 договорів загальною вартістю 57,6 млн грн, включаючи дану закупівлю.

Всі угоди підписані протягом травня поточного року з філією «Магістральні нафтопроводи «Дружба» ПАТ «Укртранснафта».

Підтримати нас

Коментарі