- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - http://lviv.nashigroshi.org -

Працівники комунального підприємства облради отримують по два оклади на закупівлю овочів та фруктів

Опублікував editor 08.05.2018 @ 10:20 в КОМУНАЛЬНІ ПІДПРИЄМСТВА,НОВИНИ | No Comments

Працівники комунального підприємства «Нерухомість та майно» регулярно отримують премії до низки державних, релігійних та професійних свят. Крім того, вони отримали «матеріальну допомогу для закупівлі сільськогосподарської продукції на зимовий період» у розмірі двох посадових окладів. Про це йдеться в матеріалі «Наші гроші. Львів» про преміювання на підприємстві «І на Трійцю, і на Покрову [1]».

Так, 4 грудня 2017 року всі працівники, включно з директором підприємства, отримали премію у розмірі двох посадових окладів з «Нагоди релігійного свята Святого Миколая та святкування Нового року». А 16 березня, традиційно, виписують премію у розмірі одного посадового окладу до «Дня працівника житлового господарства».

Премією у розмірі одного посадового окладу відзначили працівники комунального підприємства, включно з директором, релігійне свято Святої Трійці, яку виписали 1 червня 2017 року, а вже 16 червня була така сама премія з нагоди 21-ї річниці прийняття Конституції України. У серпні – один оклад на честь Дня незалежності, а 13 жовтня з нагоди «святкового дня – Дня захисника України, релігійного свята Покрови Пресвятої Богородиці» тощо.

Як виявилось, керівник комунального підприємства «Нерухомість та майно» Роман Люлюк підписував накази про премії для працівників, серед яких є його дружина і він сам. З початку минулого року він підписав 24 накази, якими преміював Олену Люлюк, серед них 10, де в списку є також він. Його дружина Олена Люлюк працює в КП на посаді головного економіста з договірних та претензійних робіт.

Роман Люлюк прийняв на роботу свою дружину у 2011 році. У 2015 році за те, що він не повідомив безпосереднього керівника про наявність цього конфлікту інтересів, Романа Люлюка притягнули [2] до адміністративної відповідальності і зобов’язали сплатити 255 гривень штрафу.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: http://lviv.nashigroshi.org

URL статті: http://lviv.nashigroshi.org/2018/05/08/pratsivnyky-komunalnoho-pidpryjemstva-oblrady-otrymuyut-po-dva-oklady-na-zakupivlyu-ovochiv-ta-fruktiv/

URLs in this post:

[1] І на Трійцю, і на Покрову: http://lviv.nashigroshi.org/2018/05/08/i-na-trijtsyu-i-na-pokrovu/

[2] притягнули: http://reyestr.court.gov.ua/Review/43239616

Copyright © 2013 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.