- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - http://lviv.nashigroshi.org -

Червоноградські комунальники зробили все можливе, аби придбати ліхтарі по 10 тисяч в улюбленої фірми

Опублікував editor 04.05.2018 @ 09:00 в КОМУНАЛЬНІ ПІДПРИЄМСТВА,НОВИНИ | No Comments

[1]

Світильник СП 1К – 30 Spys 40

Червоноградське комунальне підприємство «Комунальник» за результатами відкритих торгів 27 квітня підписало договір на постачання світильників на понад 224 тис. грн з ТОВ «Системи енергозбереження та освітлення». Про це стало відомо з сайту [2] закупівель Prozorro.

Комунальники вирішили придбати 22 світильники типу СП 1К – 30 Spys 40 по 10,2 тис. грн кожен, які виробляє компанія з Львівщини – вже згадане ТОВ «Системи енергозбереження та освітлення» («СЕТО»).

Про те, що підприємці могли пропонувати еквівалентний товар, згадано лише в одному реченні в тендерній документації: «В разі подачі еквіваленту товару, що запропонований Замовником в технічних вимогах, учасник окремо подає порівняльну характеристику запропонованого ним товару…».

[3]

Раніше “СЕТО” вже продавало аналогічні світильники КП “Комунальник”, однак комунальники “забули” оприлюднити цю інформацію на Prozorro (джерело: портал 007.org.ua)

Згідно зі ст. 22 ЗУ «Про публічні закупівлі», у разі якщо технічна специфікація містить посилання на конкретну марку, фірму, конструкцію або тип предмета закупівлі тощо, то специфікація також повинна містити вираз «або еквівалент». Натомість у технічних вимогах про еквівалент взагалі не згадано. Як і в заголовку, і тексті короткого оголошення на Prozorro. Причому пошук в мережі по назві світильників видавав лише дану закупівлю.

[4]

Окрім виробника, участь в торгах взяла лише одна компанія, яка пропонувала світильники того ж «СЕТО». Пропозиція ТОВ «ВілКом Монтаж» була лише на 20 гривень дорожчою. Під час аукціону конкуренти взагалі не зменшували ціну.

Обидві компанії подали на торги довідки, які тендерний комітет вимагав у довільній формі, з ідентичним текстом та пунктуацією.

[5] [6]

[7]

Фотографія світильника, завантажена на Prozorro тендерним комітетом КП

В оголошенні про закупівлю КП «Комунальник» завантажив фотографії потрібного світильника СП 1К – 30 Spys 40. З них видно, що такі ліхтарі вже встановлювали в Червонограді. Як стало відомо з порталу 007, компанія «СЕТО» вже продавала червоноградським комунальникам такі світильники.

Так, у листопаді минулого року КП придбало у них світильників на 98,4 тис. грн. Причому звіт про цей договір відсутній в системі Prozorro, в якій замовники зобов’язані повідомляти про усі договори від 50 тис. грн.

ТОВ «Системи енергозбереження та освітлення» («СЕТО») належить Юрію Романенко та Андрію Гудзоватому. ТОВ «ВілКом Монтаж» було створено лише у лютому цього року, власниками є Остап Шипайло, Андрій Панас та Назарій Демидів.

Останній також є директором ТОВ – Компанія «ВілКом», яке надавало «СЕТО» відгук для інших торгів.

[8]


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: http://lviv.nashigroshi.org

URL статті: http://lviv.nashigroshi.org/2018/05/04/chervonohradski-komunalnyky-zrobyly-vse-mozhlyve-aby-prydbaty-svitylnyky-po-10-tysyach-v-ulyublenoji-firmy/

URLs in this post:

[1] Image: http://lviv.nashigroshi.org/wp-content/uploads/2018/05/фотографія-світильника-2-1.jpg

[2] сайту: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-03-22-000979-b

[3] Image: http://lviv.nashigroshi.org/wp-content/uploads/2018/05/Безымянный-2.jpg

[4] Image: http://lviv.nashigroshi.org/wp-content/uploads/2018/05/Безымянный.jpg

[5] Image: http://lviv.nashigroshi.org/wp-content/uploads/2018/05/дов-п4.jpg

[6] Image: http://lviv.nashigroshi.org/wp-content/uploads/2018/05/дов-п2.jpg

[7] Image: http://lviv.nashigroshi.org/wp-content/uploads/2018/05/фотографія-світильника-1-1.jpg

[8] Image: http://lviv.nashigroshi.org/wp-content/uploads/2018/05/Безымянный-1.jpg

Copyright © 2013 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.