З початку року бізнес-партнери «розвели» тендерний комітет відділу освіти Дрогобицької міськради та ще двох лікарень на майже півмільйона грн

Приватний підприємець з Борислава Володимир Айзенбарт з початку року уклав угод на продаж продуктів для бюджетників Львівської області на загальну суму 401,75 тис. грн. Більшість угод укладена з відділом освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради. Про це стало відомо з сайту електронних закупівель Prozorro.

Зокрема, цього року Володимир Айзенбарт вже тричі перемагав на допорогових торгах відділу освіти Дрогобицької міськради на загальну суму – 258,7 тис. грн. Ще дві перемоги  підприємець здобув на торгах Трускавецької міської лікарні та Созанського психоневрологічного інтернату.

На всіх цих тендерах разом із Володимиром Айзенбартом змагався ще один підприємець Юрій Юськів. Підприємці завантажують свої документи в один день з різницею в декілька хвилин, у всіх випадках у них також одинакові декларації від товаровиробників.

А в тендерній документації, яку підприємці надали під час торгів від Трускавецької міської лікарні, важко не помітити однакові граматичні помилки у довідках, які замовник вимагав надати у довільній формі. Так, довідка про наявність працівників містила зайві пробіли, а довідка про матеріально-технічну базу навпаки – не мала необхідних пробілів після коми.

У 2016 році Юрій Юськів та Володими Айзенбарт створили спільне підприємство  «Егіда Трейд Вест». Компанія зареєстрована у місті Дрогобичі за домашнього адресою Юрія Іськіва, а мобільний телефон фірми – 0974950291, згідно даних з даними порталу YouControl, також належить Володимиру Айзенбарту.

Минулого рок Водимир Айзенбарт двічі брав участь у відкритих торгах медцентру МВС України «Перлина Прикарпаття», де конкуренцію йому склала його ж компанія ТОВ «Егіда Трейд Вест». А Юрій Юськів, в свою чергу, на торги з своєю ж компанією виходив вже п’ять разів.

Житель міста Борислав Володимир Айзенбарт та дрогобичанин Юрій Юськів зареєструвались підприємцями у 2013-2014 роках. Спільно брати участь у торгах підприємці почали у 2017 році, за неповних півтора роки вже позмагались на 69 закупівлях.

Матеріал підготовлено: Марічка Ляшук, “Центр громадського моніторингу та досліджень”

Підтримати нас

Коментарі