Галицька РА підписала договір на 403 тис. грн на обгородження монументу на Стрийській

Галицька районна адміністрація Львівської міської ради 20 квітня підписала договір на роботи з обгородження монумента бойової слави радянських збройних сил вартістю 403,3 тис. грн з приватним підприємцем Іваном Новіцьким. Про це стало відомо з сайту закупівель Prozorro.

Враховуючи суму закупівлі, роботи замовили без конкурсних процедур. Метою укладення договору вказано «уникнення аварійних ситуацій на вул. Стрийській у м. Львів», де знаходиться монумент.

Згідно з календарним планом, підрядник у квітні має влаштувати фундаменти під стінки огорож, а у травні – змонтувати металоконструкції огорож.

Дефектним актом передбачено демонтаж 20 кв. м тротуару, копання ям вручну глибиною до 1 м – понад 15 куб .м, навантаження цих 15 куб. м грунту вручну на самоскид, перевезення 24 тонн грунту на відстань 15 км, улаштування основи під фундаменти – 0,8 куб. м, улаштування бетонних фундаментів під колони – понад 15 куб. м, монтаж металоконструкцій огорожі вагою 2,79 т, та виготовлення воріт і їх монтаж. Також вказане «оббивання» огорожі багатопрофільною металевою сталлю (558 кв. м) та навантаження вручну і перевезення сміття вагою 2,4 т на відстань 15 км.

На заробітні плати підприємець витратить 50,5 тис. грн, вказано в договірній ціні. Вартість матеріальних ресурсів становитиме найбільше в сумі договору – 292,7 тис. грн. Кошторисний прибуток закладено на рівні 5 тис. грн, адміністративні витрати – 2,3 тис. грн. На єдиний податок підприємця – ще понад 20 тис. грн.

Нагадаємо, виконком ЛМР погодив виділення коштів на обгородження аварійного монументу 18 квітня у розмірі 413 тис. грн.

Приватний підприємець Іван Новіцький, згідно з Prozorro, отримує замовлення лише від районних адміністрацій Львівської міської ради. У 2016-2018 рр він отримав від них замовлень на понад 3,5 млн грн.

Підтримати нас

Коментарі