«Львівтрансгаз» переоснастить компресорну станцію «Угерсько» за понад 90 млн грн

Філія УМГ «Львівтрансгаз» за результатами відкритих торгів замовила технічне переоснащення електричних мереж компресорної станції «Угерсько» (Стрийський район). Контракт підписали з ТОВ «Будівельний холдинг Шевченківський» на суму 90,2 млн грн. Про це повідомляється в системі публічних закупівель Prozzoro.

Згідно з технічним завданням, за ці кошти переможець повинен замінити електрообладнання, мережі зовнішнього та внутрішнього освітлення, силові трансформатори та кабельні мережі, а також встановити чотири газопоршневих електростанції. Роботи мають бути завершені за 275 днів (близько 9 місяців) або до повного виконання.

За договірною ціною, витрати підрядника на заробітну плату працівникам становитимуть 903 тис. грн, а прибуток – 200 тис. грн, тобто 1% і 0,22% від суми контракту відповідно.

Єдиним конкурентом переможця на торгах виступило ТОВ «Інжиніринг систем груп», але його остаточна пропозиція була на 100 тис. грн дорожчою.

ТОВ «Будівельний холдинг Шевченківський» зареєстроване у Києві у 2014 році, а його власником є Ігор Поліщук. Починаючи з 2015 року, фірма активно виграє тендери від «Укртрансгазу» та «Укренерго». А в 2016 році, за даними «Наших грошей», увійшла до топ-20 найбільших підрядників «Укртрансгазу».

У 2017 році компанія одержала замовлень на 272 млн грн, а з початку 2018-го  — підписала контрактів на майже 95 млн грн. У Львівській області БХ «Шевченківський», з моменту виходу на ринок, переміг у трьох закупівлях на загальну суму 103 млн грн.

Підтримати нас

Коментарі