НОВИНИ

23.05.2018
22.05.2018
21.05.2018
18.05.2018
17.05.2018
Всі новини »

ТЕГИ

ДОКУМЕНТИ

Козловський збудує спортивний табір з санаторієм, футбольними полями та витягами навколо Винниківського озера

02 Березня 2018

Депутат Львівської міської ради Григорій Козловський планує збудувати дитячо-юнацький спортивний табір з реабілітаційним санаторієм та об’єктами спортивної інфраструктури навколо Винниківського озера поблизу Львова. Про це стало відомо з проекту детального плану території, який виставили на обговорення на сайті Винниківської міськради.

До того, у листопаді 2017 року, Винниківська міськрада погодила ТОВ «Краківський Ринок» надання в суборенду 17,32 га для обслуговування Винниківського озера та створення відпочинкової бази ТОВ «Академія Футболу». Одноосібним власником та директором цієї компанії є Григорій Козловський.

«Академія Футболу» зареєстрували лише 9 жовтня 2017 року, а вже 10 жовтня гендиректор «Краківського ринку» подав звернення до ради з проханням про суборенду.

Тим же рішенням №1096 міськрада надала дозвіл виконавчому комітету Винниківської міської ради розробити детальний план цієї території, який виставили на обговорення на сайті ради 6 лютого цього року.

З проекту стало відомо, що навколо озера хочуть вести масштабне будівництво. Загалом проектована ділянка становить 77 га, однак на частині зверху, поза дорогою від Львова до Винник, ніяких нових об’єктів не вказано. На карті нижче червоним відмічено проектовану ділянку, а жовтим – місце нових об’єктів. Водночас частина нових об’єктів зображена за межами наразі наданої в суборенду «Академія Футболу» землі.

Згідно з проектом, на ділянці планують звести кілька капітальних споруд: спальний корпус для табору, приміщення санаторію на 200 місць, процедурний корпус, харчоблок табору, критий манеж того.

Заплановані футбольні поля, траси для велосипедного, гірськолижного спорту, підйомник, витяг, пірс, басейн, гелікоптерний майданчик для рятувальної служби, прокат спорядження, елінг, вбиральні, відкритий паркінг на майже 600 місць.

Як розповів «НГ. Львів» міський голова Винник Володимир Квурт, «Краківський ринок» не мав можливості інвестувати в оновлення об’єкту, хоча така потреба вже назріла, а тому ділянку дозволили передати в суборенду.

На проектованій ділянці хочуть реалізувати амбітний проект зі створення академії футболу для молодих талантів. Окрім академії також буде зона відпочинку для всіх бажаючих. Причому, планується, що такий відпочинок буде не лише літнім, а й зимовим. За словами Квурта, спочатку у міськраді чекають реакції винниківчан, чи підтримають вони «модернізацію» водойми і території навколо. Свої пропозиції та зауваження ще можна подати до 6 березня.

За дуже попередніми оцінками, вартість реалізації такого проекту становить $20 млн.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | , , ,

 • Oleksandr Chobotok

  Тобто, ще одна водойма стане недоступною для пересічних львів*ян?

 • Marta Nikitina

  Куди подавати можна пропозиції?

  • Hania

   З проектом детального плану території по вул.Б.Хмельницького в м.Винники можна ознайомитись в приміщенні Винниківської міської ради (м. Винники, вул. Галицька, 20, каб. архітектора) з 06.02.2018р. по 06.03.2018р. Відповідальний за організацію розгляду пропозиції секретар ради ВМР (служб. тел.229-54-31).
   Пропозиції подаються в письмовій формі з 06.02.2018р. по 06.03.2018р.
   Рішення Винниківської міської ради №1096 від 02.11.2017р.

   • Володимир

    Винники відносяться до міста Львова. Чому обговорення лише на сайті Винниківської МР та “у письмовій формі”. Де громадські слухання?

    • Hania

     100%. Власне, і саме Винниківське озеро з прилеглою територією частково поза межами населеного пункту. Тобто, це практично Львів

     • Володимир

      Треба писати електронні звернення у Львівську МР та до Садового з вимогою організувати громадські слухання у Львові.

 • Hania

  ТзОВ “Краківський ринок” вже “прихватив” одне озеро у Винниках – Електрон. Озеро обгороджено 3-метровим парканом, і ніхто туди не може попасти, ні за які гроші. Хіба це законно, обмежити доступ до водних ресурсів? І чому не будують базу на “Електроні”, а хочуть ще одне озеро?

 • Hania

  То буде приватний маєток олігархів, за рахунок відпочинку львів’ян. Зроблять 5-метровий паркан, і до побачення, ліс і озеро.

 • Hania

  А обговорення закінчується 6 березня… Раз, два, три – продано?!

 • Володимир

  Пропонується спорудити там шість футбольних полів !!!!!! Це означає вирізати близько двох гектарів лісу. Можна було б назвати цю ідею абсурдною, якби вона не була злочинною. Адже це пряме порущення природоохоронного законодавства. Крім того частково забудовується берегова лінія озера, що теж є порушенням природоохоронного законодавства. Територія через автодорогу на схилі не є орендованою, але чомусь також включається в територію проекту. Там теж збираються вирізати гектари лісу? Якби дійшло до реалізації цього страхітливого абсурду, було б зруйновано саме природній комплекс (озеро, ліс, схили), адже пропонуються величезні площинні споруди (футбольні поля) та масштабні і чисельні споруди. Замість природи буде урбанізм на одному з останніх природніх рекреаційних об’єктів поблизу Львова. На озері стане практично неможливо відпочивати і купатись дітям з середньостатистичних Винниківських та Львівських сімей. Адже пляжі будуть в рази зменшені а вхід буде коштувати сотні гривень. Ганьба таким депутатам у лапках, метою життя яких є лише нажива та зневага звичайних людей. Понад пів століття озеро служить людям, але саме зараз на нього піднімається рука нуворишів. Прошу всіх небайдужих зайняти чітку позицію у цьому питанні. Винниківське озеро потребує розчищення дна, прокладання водопроводу і каналізуції, влаштування душових та сучасних санвозлів, можливо спорудження мініготелю з кафе. Будь-яка масштабна забудова там ні до чого.

НАШІ ГРОШІ

23.05.2018
22.05.2018
21.05.2018