Червоноградський податківець, який отримував щомісячні хабарі від підприємця, відбувся штрафом

Червоноградський міський суд 19 лютого затвердив угоду про визнання винуватості в хабарництві Олександром Кравчуком, старшим оперуповноваженим відділу організації викриття економічних злочинів оперативного управління Червоноградської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області.

Згідно з вироком суду, податківець протягом вересня 2017 – січня 2018 років систематично отримував хабарі від приватного підприємця, який продавав підакцизні товари без усіх дозвільних документів. Розмір щомісячної «данини» становив 7 тис. грн. Загалом так було передано 35 тис. грн.

Олександра Кравчука затримали 23 січня цього року біля Червоноградської ОДПІ після отримання 14 тис. грн – хабара за грудень та січень.

У підготовчому засіданні Кравчук повністю визнав свою вину за ч. 1 ст. 368 ККУ та «щиро розкаявся». Суд призначив йому узгоджене сторонами угоди про визнання винуватості покарання – 25,5 тис. грн штрафу з позбавленням права обіймати посади, які пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій в органах державної влади та правоохоронних органах строком на 3 роки.

Суд також повернув належний йому автомобіль «Opel Vectra» 2007 року випуску. 14 тис. грн хабара повернули підприємцю. Про решту коштів, які податківець отримував раніше (21 тис. грн), у вироку не згадується.

1 лютого 2018 року Олександр Кравчук подав до НАЗК декларацію перед звільненням.

Підтримати нас

Коментарі