Працівник поліції, який отримував хабар за посередництва операторів АЗС, отримав 25,5 тис. грн штрафу

Жовківський районний суд призначив 25,5 тис. грн штрафу поліцейському, який вимагав $300 у водія, який керував авто без посвідчення. Про це стало відомо з вироку суду від 12 лютого.

4 січня цього року Василь Кунтий, який працював у поліцейському секторі реагування патрульної поліції №1 Жовківського відділення поліції, доставив у відділення водія автомобіля Mercedes CLK 320, бо останній їздив без посвідчення водія.

У приміщенні відділення поліції також виявилось, що автомобіль був тимчасово ввезений на територію України, і водій допустив порушення річного строку вивезення такого транспортного засобу за межі України. За це порушення передбачена адмінвідповідальність, однак працівник поліції запропонував заплатити йому $300, аби уникнути складення протоколу.

Водій передавав гроші двома частинами, кожного разу через операторів різних автозаправних станцій. 10 січня обвинувачений забрав на АЗС останній платіж у сумі $250 та поїхав у Жовкву. Там, поблизу магазину «Продукти», гроші вилучили під час обшуку авто.

В результаті Василь Кунтий повністю визнав свою вину за ч.1 ст. 368 ККУ (одержання неправомірної вигоди), а суд погодився затвердити запропоновану мирову угоду про визнання винуватості. Працівник поліції отримав покарання у вигляді 25,5 тис. грн штрафу з трирічним позбавленням права обіймати посади в органах Національної поліції.

Підтримати нас

Коментарі