Підприємці з однаковими документами «розпиляли» понад 170 тис. грн на замовленнях самбірських освітян

Відділ освіти Самбірської РДА 5 лютого підписав два договори на закупівлю молочних продуктів з приватним підприємцем Андрієм Рудавським. Сума замовлень становить 177 тис. грн,  стало відомо з порталу закупівель Prozorro.

За ці кошти придбали 560 кг вершкового масла по 126 грн/кг (за першим договором) та 3,5 тис. л молока по 22 грн/л,  250 л згущеного молока — 84 грн/л та 150 л сметани по 62 грн/л (за другим договором), що загалом відповідає середньоринковим цінам. Сума контрактів 70 та 107 тис. грн відповідно.

На обох торгах, окрім переможця, участь брала приватний підприємець Надія Чмелик з суттєво нижчими ціновими пропозиціями: 47 та 90 тис. грн відповідно, але згодом вона відмовилась від підписання договору. Таким чином перемога дісталась Андрію Рудавському.

Документи обох підприємців оформлені однаково та містять аналогічний текст і помилки, хоча зазначені нижче довідки замовник вимагав у довільній формі.

З документів на інших торгах також стало відомо, що підприємці ведуть бізнес за однієї адресоюв м. Самборі на вул. Купилева, 1.

Андрій Рудавський зареєстрований як приватний підприємець з листопада 2009 року, а перше держзамовлення одержав лише наприкінці 2016 року. З того часу підписав 34 договори на загальну суму майже 3 млн грн. З Надією Чмелик на торгах «конкурував» дев’ять разів.

Підтримати нас

Коментарі