- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - http://lviv.nashigroshi.org -

За два роки доступу до інтернету Львівська пошта заплатить майже п’ять мільйонів гривень

08.02.2018 @ 08:30 в НОВИНИ

Львівська дирекція ПАТ «Укрпошта» уклала три угоди на надання доступу до всесвітньої мережі інтернет на загальну суму 4,81 млн грн. Про це повідомляється в системі електронних закупівель Prozorro.

6 лютого 2018 року львівська пошта уклала [1] дві угоди на суму 4,05 млн грн з ТОВ «Лабораторія інформаційних технологій» та одну – з ТОВ «Радіо Нетворк» на 756,48 тис. грн. Термін дії всіх угод до 31 грудня 2020 року.

Участь в аукціонах по всім трьом лотам брали лише ці два підприємства. Протягом торгів вони жодного разу не знижували свої першопочаткові цінові пропозиції.

Згідно з тендерною документацію, «Лабораторія інформаційних технологій» забезпечуватиме доступ до інтернету для 271 поштового відділення у Львові та Львівській області, а «Радіо Нетворк» для 60 відділень. Технічна підтримка повинна здійснюватися цілодобово.

Документи на участь у торгах подавало також державне підприємство «Науково-телекомунікаційний центр «Українська академічна і дослідницька мережа», більш відоме як «Уарнет», але його пропозицію відхилили через те, що підприємство завантажило її в систему від імені ТОВ «Бізнес і технології». На думку тендерного комітету, в даному випадку є «невідповідність зареєстрованого учасника та завантаженою ним пропозицією».

Ймовірно плутанина з документами відбулась через те, що дружина та син директора «Уарнету» Ігоря Процикевича ще донедавна володіла фірмою з однойменною назвою ТОВ «Уарнет», де директоркою була співзасновниця фірми «Бізнес і технології» Уляна Плісова.

Засновниками «Лабораторії інформаційних технологій», яка працює на ринку з 1992 року, в рівних долях є львів’яни Богдан Кміть, Лідія Олійник, Ігор Бордун та Любомир Губаль.

«Радіо Нетворк» зареєстроване у Львові шість років тому Андрієм Брунарським, Юрієм Томіщаком та Андрієм Загородником.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: http://lviv.nashigroshi.org

URL статті: http://lviv.nashigroshi.org/2018/02/08/za-dva-roky-dostupu-do-internetu-lvivska-poshta-zaplatyt-majzhe-pyat-miljoniv-hryven/

URLs in this post:

[1] уклала: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-12-15-002065-b?lot_id=0faafe2f48bd4837bef1a3e10d4dcf0b#lots

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.