- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - http://lviv.nashigroshi.org -

Стрийський вагоноремонтний завод незаконно купив на торгах найдорожчий діоксид вуглецю – аудитори

Опублікував editor 20.09.2017 @ 15:53 в НОВИНИ | No Comments

Західний офіс Держаудитслужби України підтвердив виявлені «Наші гроші. Львів» та їх партнерами «Центром громадського моніторингу та досліджень» порушення під час закупівлі діоксиду вуглецю Стрийським вагоноремонтним заводом.

Нагадаємо, у червні цього року завод за результатами торгів замовив [1] у ТОВ «Сервісна компанія “Шеврон”» 800 т рідкого діоксиду вуглецю за 3,36 млн грн. Під час закупівлі замовник відхилив три дешевші від виграшної пропозиції, посилаючись на невідповідність вимогам тендерної документації. Зокрема, ТОВ «ЕйСіПі Україна» викинули через те, що «преамбула проекту договору не відповідала проекту договору згідно тендерної документації».

Проаналізувавши тендерну пропозицію вищезазначеного учасника, експерти виявили наявність лише незначної відмінності преамбули проекту договору, підписаного зі сторони учасника, та проекту договору, оприлюдненого замовником разом із тендерною документацією.

Преамбула договору не є його істотною умовою, незначна її відмінність від проекту договору не впливає на його зміст і може вважатись формальною помилкою. Таким чином завод неправомірно відхилив дешевшу тендерну пропозицію учасника ТОВ «ЕйСіПі Україна».

«Центр громадського моніторингу та досліджень» скерував звернення про виявлені порушення у Держаудитслужбу України, яка підтвердила [2] їх. Замовнику також було рекомендовано розірвати договір та притягнути до відповідальності винних осіб.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: http://lviv.nashigroshi.org

URL статті: http://lviv.nashigroshi.org/2017/09/20/stryjskyj-vahonoremontnyj-zavod-nezakonno-kupyv-na-torhah-najdorozhchyj-dioksyd-vuhletsyu-audytory/

URLs in this post:

[1] замовив: http://lviv.nashigroshi.org/2017/06/26/stryjskyj-vahonoremontnyj-zavod-vykynuv-try-firmy-schob-kupyty-najdorozhchyj-na-torhah-dioksyd-vuhletsyu/

[2] підтвердила: http://www.gmd.center/2017/09/20/stryjskyj-vagonoremontnyj-zavod-nezakonno-kupyv-na-torgah-najdorozhchyj-dioksyd-vugletsyu/#prettyPhoto

Copyright © 2013 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.