- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - http://lviv.nashigroshi.org -

Рідна фірма доньки генерала Ткачука освоїть майже 17 млн грн на будівництві дитячого садочку в Сокільниках

27.04.2017 @ 08:30 в НОВИНИ

Сокільницька сільська рада за результатами відкритих торгів замовила будівництво дитячого дошкільного навчального закладу на 75 місць у ТОВ «Вест Білдінг Груп». Сільрада спочатку підписала договір на 19,4 млн грн, однак потім в договір внесли зміни у зв’язку із зменшенням фінансування, а тому вартість становитиме 16,8 млн грн. Про це повідомляється на сайті закупівель «Prozorro» [1].

Очікувана вартість будівництва становила 22 млн грн. Переможець повинен побудувати дошкільний заклад, а також укомплектувати його меблями, спортивним інвентарем, сантехнікою та провести благоустрій території.

Загалом участь у аукціоні брали чотири компанії: ТОВ «Буд-Тайм», ТОВ «Вест Білдінг Груп», ТОВ «Ферозіт» та ТОВ «БК Сучасні будівельні рішення».

Найдешевшою була пропозиція ТОВ  «Буд-Тайм» ‒ майже 15,5 млн грн. Проте її пропозицію тендерний комітет відхилив, оскільки компанія не надала усіх необхідних документів, а саме банківської гарантії, актів приймання-передачі попередніх виконаних робіт, а також інформації про освіту та кваліфікацію деяких працівників.

У документах про попередній досвід «Вест Білдінг Груп» надало інформацію про співпрацю з ТОВ «Львівський будівельний холдинг», одним із колишніх власників якого був Ігор Гринкевич, чоловік Світлани Гринкевич. Ще у 2016 році вона разом Василиною Пулик та Оленою Сапігою були співвласниками «Вест Білдінг Груп», свідчать дані YouControl [2]. Олена Сапіга є донькою начальника Національної академії сухопутних військ Павла Ткачука.

Наразі власником «Вест Білдінг Груп» є Наталія Тимрук-Середа.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: http://lviv.nashigroshi.org

URL статті: http://lviv.nashigroshi.org/2017/04/27/ridna-firma-donky-henerala-tkachuka-osvojit-majzhe-17-mln-hrn-na-budivnytstvi-dytyachoho-sadochku-v-sokilnykah/

URLs in this post:

[1] «Prozorro»: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-02-20-000531-a

[2] YouControl: https://youcontrol.com.ua/catalog/company_details/39088669/

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.