Київська фірма до кінця року обрізатиме дерева у Франківському районі Львова за понад 800 тисяч

Франківська районна адміністрація Львівської міської ради за результатами відкритих торгів замовила санітарну та формовочну обрізку, зняття аварійних дерев на території району за майже 820,6 тис. грн у ТОВ «Сільвер Стар Груп». Про це повідомляється на сайті публічних закупівель Prozorro.

Закупівлю здійснювали за двома лотами. В обидвох брали участь львівські фірми та ЛКП, утім найдешевші пропозиції надійшли від київського ТОВ «Сільвер Стар Груп». У першому лоті різниця між пропозицією переможця та іншими учасниками становила від 100,1 тис. грн до 100,2 тис. грн, у другому – від 100 грн до 68,9 тис. грн.

У вартість входитиме низка послуг, ціна за одиницю не вказана. Згідно з техзавданням, передбачено обрізування з прорідженням крони дерев за допомогою вишки, зняття сухостійних, хворих, аварійних дерев, омолодження старих дерев, розкряжування повалених дерев, навантаження гілок, дров, вартість експлуатації автовишки, машини та роботи бензопил.

«Сільвер Стар Груп» зареєстровано у червні 2015 року. Власником є Віталій Мазаний із села Медвин Київської області. Директором із лютого цього року є Ігор Мороз.

Згідно з Prozorro, з 2016 року фірма отримала замовлень 325 разів на загальну суму майже 8,5 млн грн. Окрім обрізки дерев, «Сільвер Стар Груп» активно продає продукти харчування.

Підтримати нас

Коментарі