Друг трускавецького депутата реконструює частину мережі освітлення в Трускавці за 482 тис. грн

Управління житлово-комунального господарства і будівництва Трускавецької міської ради 27 березня уклало договір на реконструкцію мереж освітлення кількох вулиць у Трускавці з ТОВ «Комсервіс-Трускавець» за 482 тис. грн. Про це свідчить звіт про укладений договір, розміщений на сайті публічних закупівель Prozorro.

Йдеться про роботи на ділянці від вулиці Шевченка до бульвару Дрогобича, які мають завершити до 31 грудня 2017 року. Самого договору замовник не опублікував, тож інші зобов’язання сторін є невідомими.

ТОВ «Комсервіс-Трускавець» зі статутним фондом 1 тис. грн засноване у червні 2016 року. Власником підприємства є Олег Кабальний. На місцевих виборах 2010 року він намагався стати депутатом Трускавецької міськради від ПП «Єдиний центр» Віктора Балоги, а у 2015 балотувався туди ж від «Укропу». Обидві спроби були невдалими.

Кабальний є співзасновником Трускавецької міської організації Єдиного центру разом з Олександром Ткаченком – екс-директором КП «Трускавецьжитло». Разом з депутатом Трускавецької міськради Мирославом Мицьком вони також заснували Трускавецьке міське відділення ГО «Комітет по боротьбі з корупцією в органах державної влади, правоохоронних органах, прокуратурі та судах».

Додамо, за даними Prozorro, у 2016 році ТОВ «Комсервіс-Трускавець» отримав від управління ЖКГБ Трускавецької міськради 10 замовлень на загальну суму 1,6 млн грн.

Підтримати нас

Коментарі