Донька волинського митника купила будинок під Львовом

Донька начальника митного поста «Устилуг» Волинської митниці ДФСУ Сергія Гриценка у кінці 2016 року стала співвласницею будинку під Львовом. Про це стало відомо з Держреєстру речових прав на нерухоме майно.

Так, 27-річна Оксана Демчук (дівоче Гриценко) 1 листопада 2016 року придбала половину будинку площею 174,7 кв. м в селі Зубра Львівської області. Іншим співвласником ймовірно є зять митника – Павло Демчук.

 

Також в реєстрі нерухомості вказано, що тоді ж вони придбали і ділянку в Зубрі площею 0,0807 га, а Оксана Демчук стала власницею ще 0,007 га. 15 грудня вона також оформила право користування земельною ділянкою поруч для проходу і проїзду (площа 0,0217 га).

Станом на 2015 рік будинок ще не був готовий, видно лише фундамент, свідчать знімки з супутника.

Згідно з е-декларацією за 2015 рік, начальник митного поста є співвласником квартири площею 86,6 кв. м в селі Римачі (Волинська область). Решта нерухомості належить дружині Богдані Гриценко: квартира площею 52,2 кв. м та гараж 12 кв. м в Києві, будинок в селі Мельники площею 101,7 кв. м, два будинки загальною площею в місті Любомль площею 44,7 та 73,6 кв. м, а також дві земельні ділянки.

Сергій Гриценко володіє автомобілем Фольксваген Туарег 2008 року випуску та причепом, а дружина Богдана – Тойота Кемрі 2011 року випуску.

У 2015 році доходи отримував лише Сергій Гриценко – 66 тис. грн зарплати та 99,75 тис. грн процентів (на рахунку в «Приватбанку» має майже 35 тис. дол.).

Додамо, що 81-річна мати Сергія Гриценка Уляна є співвласницею ковельського ТОВ «Бетонник», де їй належить лише 0,06%. Іншим співвласником є Юрій Шлюєв. Фірма займається виготовленням виробів із бетону.

Раніше бізнесом займалась і дружина Богдана. Згідно з даними аналітичної платформи Youcontrol, вона була співвласницею ТОВ «Добробуд-стиль», яке нині називається ТОВ «Укрдорс».

Матеріал підготовлено за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Перевірка декларацій про доходи службовців місцевого рівня чотирьох областей Західної України»

Підтримати нас

Коментарі