- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - http://lviv.nashigroshi.org -

Кожен третій депутат та чиновник у Львівській області уникає відповідальності за конфлікт інтересів

26.01.2017 @ 08:00 в НОВИНИ

Кожен третій депутат та чиновник у Львівській області, на яких складені адмінпротоколи про порушення ЗУ “Про запобігання корупції” щодо конфлікту інтересів, врезультаті уникають відповідальності.

Про це стало відомо після аналізу усіх постанов судів за вересень-грудень 2016 року, що були оприлюднені в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

«Наші гроші. Львів» знайшли в реєстрі 43 адміністративні справи, які розглядали в судах і фігурантами яких стали чиновники та депутати Львівщини. У матеріалі «Виправдані часом [1]» йдеться про те, що 24 із 43 осіб отримали штрафи і не подавали апеляційних скарг.

Однак ще 14 справ закрили суди першої чи другої інстанції: 5 – з обґрунтуванням «за відсутності в діях складу адміністративного правопорушення», 9 – у зв’язку зі спливом строку накладення адміністративного стягнення чи неправильним заповненням протоколу про адміністративне правопорушення. Ще 5 справ розглядатимуть апеляційні суди у січні-лютому, однак вже можна спрогнозувати результати їх розгляду на користь порушників.

Основною причиною закриття проваджень по справах щодо конфлікту інтересів є закінчення строку накладення адмінстягнення через зволікання зі складенням відповідних протоколів.

Серед найвідоміших осіб, які уникнули відповідальності, міський голова Самбора Юрій Гамара та секретар цієї ж ради Юрій Дмитришин, голова Сколівської РДА Ігор Свистун, керівник відділу культури і туризму Яворівської РДА Володимир Балух, екс-керівник КП «Трускавецьтепло» Руслан Крамар та інші.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: http://lviv.nashigroshi.org

URL статті: http://lviv.nashigroshi.org/2017/01/26/uprodovzh-chotyroh-misyatsiv-sudy-lvivschyny-zakryly-tretynu-sprav-schodo-konfliktu-interesiv/

URLs in this post:

[1] Виправдані часом: http://lviv.nashigroshi.org/2017/01/26/vypravdani-chasom/

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.