Сервісний центр МВС у Львові переплатив за індійські мотоцикли майже 21 тис. грн

Регіональний сервісний центр МВС у Львівській області 22 грудня 2016 року придбав у ТОВ «Патронат-Плюс» два мотоцикли марки Basaj pulsar 150-I за 99,8 тис. грн. Про це стало відомо зі звіту, опублікованого на сайті публічних закупівель Prozorro.

bajaj2150dts2016_enl

Basaj pulsar 150-I (фото:motoshop.ua)

Регіональний сервісний центр МВС – це колишній реєстраційно-екзаменаційний відділ ДАІ (МРЕВ), до функцій якого входить видача та обмін посвідчень водія, реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, видача та зберігання номерних знаків тощо.

Придбані мотоцикли індійського виробництва і належать до так званого міського класу. Згідно з угодою, вони повинні бути чорного кольору.

Дистриб’ютори продають такі мотоцикли за ціною 1440-1490 доларів або ж 37,9- 39,2 тис. грн. Натомість у сервісному центрі їх придбали за 49,9 тис. грн кожен. Тобто переплатили майже 21 тис. грн.

Основною бенефіціарною власницею ТОВ «Патронат-Плюс» є львів’янка Світлана Куземська. Цікаво, що торгівля мотоциклами є лише одним з багатьох видів економічної діяльності підприємства. Основний КВЕД підприємства: «розведення великої рогатої худоби молочних порід».

Підтримати нас

Коментарі