Тесть і теща заступника прокурора Закарпатської області купили дві квартири та зводять будинок біля Ужгорода

Батьки дружини заступника прокурора Закарпатської області Олександра Василенка стали власниками двох квартир в Ужгороді та зводять будинок у селі Минай поблизу обласного центру. Про це стало відомо з Державного реєстру прав на нерухоме майно та Публічної кадастрової карти.

Згідно з електронною декларацією про доходи за 2015 рік Олександра Василенка, з 2008 року його дружина Марія Науменко володіє квартирою площею 49 кв. м в Ужгороді. Їй також належить Mercedes-Benz A-180 2011 року випуску. Більше жодного майна в прокурора та його сім’ї немає.

Натомість батьки дружини, які раніше жили у Самборі, з 2013 року стали власниками кількох об’єктів нерухомості на Закарпатті.

Так, у 2015 році тесть прокурора Віктор Науменко став власником квартири площею 70,4 кв. м в Ужгороді – в новобудові, на вулиці Осипенко. У будинку поруч у 2013 році придбала квартиру площею 56,8 кв. м і теща Ганна Науменко.

2

1

Згідно з реєстром нерухомості, у квітні 2014 року Ганна Науменко придбала ділянку у селі Минай поблизу Ужгорода площею 0,0782 га. На супутникових знімках видно, що ділянку вже забудували.

3

444

За 2015 рік Олександр Василенко задекларував 145,7 тис. доходу, його дружина – ще 21,24 тис. грн. У серпні цього року Марія Науменко стала переможцем конкурсу на зайняття посади головного державного інспектора відділу митної вартості та адміністрування митних платежів Закарпатської митниці ДФС.

Матеріал підготовлено за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Перевірка декларацій про доходи службовців місцевого рівня чотирьох областей Західної України»

Підтримати нас

Коментарі