- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - http://lviv.nashigroshi.org -

Дві львівські фірми “заробили” 65 тис. грн штрафу за змову на тендері

31.10.2016 @ 09:00 в НОВИНИ

Адміністративна колегія Львівського обласного територіального відділення АМКУ оштрафувала ПП “Центр технологій будівництва” та ПП “Еталон-Ком” на 35 тис. грн та 30 тис. грн відповідно за вчинення антиконкурентних узгоджених дій, шляхом спотворення результатів торгів.

Свої дії фірми узгодили під час торгів на реконструкцію з добудовою корпусу початкової школи №70, що на вул. Дорога Кривчицька, 3 у Львові. Як повідомляли “НГ. Львів”, переможцем [1] стало “Центр технологій будівництва”, сума договору становила 4,86 млн грн. Єдиним допущеним конкурентом переможця було ПП “Еталон-Ком”.

Нагадаємо, що з часу заснування і до 2011 року власником “Центру технологій будівництва” був Роман Лобай, який на момент торгів і нині є керівником ПП “Еталон-Ком”. Лобай є помічником [2] народного депутата Володимира Парасюка на громадських засадах. Колегія АМКУ встановила однаковість пропозицій цих фірм, нехарактерну схожість у зовнішньому оформленні, структурі, текстовому змісті, одночасне отримання необхідних довідок.

Нині власником та керівником “Центру технологій будівництва” є Ігор Кучма, “Еталон-Ком” належить Юрію Андросяку.

Ці ж дві компанії змагалися [3] між собою на торгах на капітальний ремонт дошкільного навчального закладу №42, що вул Сміливих, 26.

Після рішення АМКУ про визнання їх винними, “Еталон-Ком” і “Центр технологій будівництва” не мають права брати участь у торгах протягом наступних 3 років.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: http://lviv.nashigroshi.org

URL статті: http://lviv.nashigroshi.org/2016/10/31/dvi-lvivski-firmy-zarobyly-65-tys-hrn-shtrafu-za-zmovu-na-tenderi/

URLs in this post:

[1] переможцем: http://lviv.nashigroshi.org/2015/09/17/dyrektor-pidpryjemstva-tendernoho-mahinatora-ermaka-vidremontuje-sadochok-za-5-mln-hrn/?preview_id=13589&preview_nonce=ddafaf2eaa&_thumbnail_id=-1&preview=true

[2] помічником: http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/site2/p_deputat?d_id=18124

[3] змагалися: http://lviv.nashigroshi.org/2015/10/14/dyrektor-tendernoho-mahinatora-otrymaje-4-miljony-na-kapremont-dytyachoho-sadochku/

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.