Начальник обласного департаменту охорони здоров’я перед звільненням задекларував три нові ділянки

Директор департаменту охорони здоров’я Львівської обласної адміністрації Львівщини Богдан Чечотка, який звільнився кілька днів тому, заповнив електронну декларацію, згідно з якою члени його сім’ї в цьому році стали власниками трьох земельних ділянок.

Згідно з електронним документом, його теща Ірина Кравець з 2005 року володіє будинком в Миколаєві площею 382,32 кв. м. У Миколаєві дружині екс-чиновника також з 2009 року належить половина квартири. У власності дружини Чечотки є два автомобіля Mercedes-Benz 1992 р.в. та Subaru 2007 р.в, які він декларував раніше.

Серед нового майна – три земельні ділянки загальною площею 3932 кв. м вартістю майже 175 тис. грн. Дві ділянки, по 12 «соток» кожна, дружина Марія придбала нещодавно – 28 та 30 вересня. Одна з них призначена для індивідуального садівництва, друга – для ведення особистого селянського господарства, садівництва, городництва, сінокосіння і випасання худоби.

Вони знаходяться в урочищі Лазок, що в селі Ілів Миколаївського району, неподалік трьох ставків.

dilyanky-druzhyny

У травні цього року син Чечотки Максим також став власником ділянки 0,1532 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у селі Тростянець (Миколаївський район), що в 30 км від Львова.

Серед новацій у декларації Богдана Чечотки – сімейний бізнес. Як повідомляли «НГ. Львів», ще з 2012 року Богдан Чечотка був співвласником ТОВ «Авто Спа Україна», основним видом діяльності якого є технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів. Утім свій внесок у статутний фонд підприємства у декларації за 2014 рік він не показував.

dekl-chechotka

Згідно з ЄДР, нині власником його частки є дружина. Саме таку інформацію Богдан Чечотка вказав і в електронній декларації.

Цьогоріч Богдан Чечотка заробив 79,4 тис. грн, а його дружина отримала 8,7 тис. грн заплати, 147,3 тис. грн доходу від зайняття підприємницькою діяльністю та 3,6 тис. грн процентів.

Нагадаємо, з 1 серпня 2006 до 12 вересня 2014 року Богдан Чечотка працював головним лікарем Миколаївської ЦРЛ Львівської області. У 2010 році він пройшов на виборах до Львівської облради від «Фронту змін». 12 вересня 2014 року його призначили директором департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.

 

Підтримати нас

Коментарі