Спійманий на хабарі радехівський депутат-свободівець заплатить 13,6 тис. грн штрафу

Депутату Радехівської міської ради Андрієві Макару присудили штраф у розмірі 13,6 тис. грн за «сприяння» у вирішенні питання щодо погодження технічної документації на земельні ділянки для облаштування двох стоянок таксі у Радехові. Про це свідчить вирок Радехівського райсуду Львівської області від 11 жовтня 2016 року.

Андрій Макар є депутатом Радехівської міськради (член ВО «Свобода»). Він також очолює земельну комісію ради та з березня 2004 року провадить підприємницьку діяльність у сфері архітектури. У минулому він був одним із власників ТОВ «Радехівський райінвест», що спеціалізується на інжинірингу, геології та геодезії. Сьогодні фірма належить Олегу Хмаруку, Андрієві Барану, Галині Овсянник та Любові Капітанець. Остання працювала інженером Відділу освіти Радехівської РДА, брала участь у місцевих виборах 2015 року як кандидат до Радехівської міськради від “Нашого краю”.

20 квітня 2016 року депутати Радехівської міськради проголосували за виділення особі-підприємцю Володимиру Мішталю (Червоноград)  земельної ділянки для зупинки таксі на вулицях Львівській та Тарнавського у Радехові.

За оформленням необхідних документів на ділянки підприємець звернувся до Андрія Макара. Той, надаючи такого роду послуги як ФОП, оцінив розробку проектної документації у 2 тис. грн. Додатково депутат пообіцяв посприяти у подальшому погодженні документації – вплинути на міського голову Степана Коханчука та керівника відділу містобудування, архітектури і будівництва Радехівської РДА В’ячеслава Парійчука. Цю неофіційну послугу він оцінив у 4,8 тис. грн.

Затримали депутата 23 червня цього року під час одержання грошей неподалік Радехівської міськради.

Так, суд визнав винним Андрія Макара у зловживанні впливом та призначив йому покарання у виді штрафу розміром 13,6 тис. грн.

Підтримати нас

Коментарі