- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - http://lviv.nashigroshi.org -

Дубневичі мають намір видобувати воду на батьківщині Васюників

13.09.2016 @ 09:00 в НОВИНИ

На розгляд депутатів Львівської обласної ради найближчим часом винесуть проект [1] рішення про погодження отримання спеціального дозволу користування надрами ТОВ «Енергія-Тепловодосервіс». Підприємство має намір отримати дозвіл на геологічне вивчення та дослідно-промислову розробку питних вод на Великолюбінській ділянці, що розташована в Городоцькому районі.

Кінцевими бенефіціарними власниками ТОВ «Енергія-Тепловодосервіс» є народні депутати Богдан та Ярослав Дубневичі. Це їх підприємство вже два роки видобуває [2] воду на Івано-Франківській ділянці. Крім того, Дубневичі у 2014 році отримали дозвіл [3] на видобування технічних вод на околицях Новояворівська. Тут працює їх підприємство «Енергія-Новояворівськ».

Підприємство претендує на розробку шести свердловин на Великолюбінській ділянці. Згідно з даними [4] Департаменту екології та природних ресурсів Львівської області, на цій ділянці є одне з найбільших родовищ сульфідних (сірководневих) вод у Львівській області. Цінною особливістю таких вод є оптимальний вміст у них сірководню для лікування серцево-судинних захворювань.

Сама на цьому спеціалізується відомий курорт «Любінь Великий», що розташований у однойменному селі. Крім того, це село відоме тим, що з нього походять ще двоє відомих братів – Іван та Ігор Васюники. Ігор Васюник народний депутат від «Народного фронту», Іван Васюник – колишній народний депутат, який програв на останніх парламентських виборах Дмитрові Добродомову.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: http://lviv.nashigroshi.org

URL статті: http://lviv.nashigroshi.org/2016/09/13/dubnevychi-mayut-namir-vydobuvaty-vodu-na-batkivschyni-vasyunykiv/

URLs in this post:

[1] проект: http://www.oblrada.lviv.ua/UserFiles/Image/docs/proekt/proekt_335.pdf

[2] видобуває: http://lviv.nashigroshi.org/2014/03/19/dubnevychi-otrymayut-dozvil-na-vydobutok-pidzemnyh-vod-u-yavorivskomu-rajoni/

[3] дозвіл: http://zaxid.net/news/showNews.do?deputati_oblradi_vsuperech_visnovkiv_yuristiv_pogodili_bratam_dubnevicham_vidobutok_vodi&objectId=1330500

[4] даними: http://www.ekologia.lviv.ua/file/stan_nps/atlas/atlas_2007.pdf

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.