НОВИНИ

26.04.2018
25.04.2018
24.04.2018
23.04.2018
20.04.2018
Всі новини »

ТЕГИ

ДОКУМЕНТИ

На Львівщині покарали ще трьох корупціонерів: двох депутатів та викладача

05 Вересня 2016

У липні цього року за порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» покарано  трьох мешканців Львівської області. Про це свідчать дані реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення.

Так, до переліку осіб, які вчинили корупційні правопорушення потрапили чинний депутат Сокальської міськради Львівської області Богдан Шклянка, екс-депутат Туринківської сільради Жовківського району Ірина Кавка, а також на хабарі був спійманий доцент кафедри машинобудування факультету механіки та енергетики Львівського Національного аграрного університету Олег Соколовський.

Колишній «свободівець», а тепер депутат Сокальської міськради від БПП Богдан Шклянка отримав штраф у розмірі 3,4 тис. грн за голосування на користь дружини у питанні про надання їй дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. Відповідне рішення депутати прийняли на засіданні 23 лютого цього року.

Дружина Шклянка Галина – колишній депутат Сокальської міськради, представляла ВО «Свобода», однак, у вересні 2015 року була виключена з партії за порушення партійної дисципліни.

27 липня за порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів Жовківський райсуд оштрафував депутата минулого скликання Туринківської сільради Жовківського району Ірину Кавку. Депутат не повідомила про реальний конфлікт інтересів та проголосувала «за» надання дозволу власній доньці на виготовлення проекту землеустрою з подальшим відведенням  їй земельного наділу.

За матеріалами справи, Кавка розглянула заяву доньки щодо надання їй цього дозволу, що суперечить вимогам ст. 28, ст. 35 Закону України «Про запобігання корупції».

Доцента кафедри машинобудування факультету механіки та енергетики Львівського Національного аграрного університету Олега Соколовського затримали на місці злочину – при отриманні хабаря у розмірі $400. Цю суму коштів доцент намагався отримати за написання дипломної роботи для студента. Крім того, будучи його науковим керівником, обіцяв студенту успішний захист дипломної роботи. У суді Соколовський повністю визнав вину та покаявся.

Згідно з вироком суду, доцент отримав штраф у розмірі 21 тис. грн. Крім того, суд позбавив його права приймати складання іспитів і заліків та бути науковим керівником при написанні студентами дипломних робіт строком на 2 роки.

Однак, це рішення суду доцент оскаржив в апеляційному порядку, оскільки він не зможе працювати викладачем у будь-якому вищому навчальному закладі, а отже не матиме можливості утримувати себе та сім’ю. В результаті дворічну заборону приймати іспити і бути керівником дипломних робіт замінили на заборону обіймати посади, пов’язані з організаційно-розпорядчими обов’язками на такий же строк.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | , , ,

  • Богдан

    Не перетворюйтесь на бульварщину! Якщо Ви так оперативно володієте інформацією, то чомусь подаєте недостовірно. Було порушено тільки 3 справи, решту відмазались, хоча кінець попередньої каденції 2015 рік, під ту статтю попадає як мінімум 8 депутатів, та чомусь СБУ не проводить розслідування, а люди були дуже цікаві… По цих трьох справах рішення писані під копірку, але фігурує одна особа-корупціонер. В цьому найбільш зацікавлене корупційне бюро, але думаю, що вже скоро ними повинні зацікавитись компетентні органи. В районі є достатньо цікавих справ, але немає кому цим займатись, бо показники найлегше робити на таких дрібничках, бо це білими нитками шито на скору руку. Ось рішення за яке голосували, і ….. ? Перегляньте уважно все що приймалось від першої сесії і на рік Вам роботи хватись, а в межах держави коли кожного дня крадуть мільярди, землю, ліс, заводи і таке інше, хабарі на кожному кроці, а “псевдоактивісти” соплі жують. Черпайте інформацію з достовірних джерел, бо це що понаписували фейки від “Свободи” не завжди правда. Шклянка Галина Ігорівна написала власноручно заяву про вихід з партії, офіційно подала, хоча перед тим добросовісно відпрацювала депутатом Сокальської міської ради і зробила дуже багато для округу, ніколи не порушувала статуту партії і до неї ніколи не було зауважень, була активна, та коли формували нові списки їй ніхто нічого не сказав і в списки не включили, тоді вона написала заяву і стала вільною людиною. Чому заяву не задовільнили, а “вигнали”, то напевно через Суд потрібно вимагати захисту честі і гідності, бо люди які нічого не робили і не роблять “гордо називаються свободівцями”.

НАШІ ГРОШІ

26.04.2018
25.04.2018
24.04.2018