- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - http://lviv.nashigroshi.org -

Стадіон у парку культури хочуть реконструювати відомі тендерні махінатори

02.09.2016 @ 08:00 в НОВИНИ

30 вересня відбулось розкриття конкурсних пропозицій на реконструкцію будівель та споруд спортивного комплексу «Юність», що у парку культури ім. Б. Хмельницького. Участь у тендері взяли лише дві фірми – «Львівський будівельний холдинг» та «Будгарант плюс». Члени конкурсного комітету мають сумніви щодо реальної конкуренції між двома фірма. Результати ще не оголошено.

Загалом на конкурс поступило лише три заявки, одна з яких не містила навіть половини необхідних документів, відтак до конкурсу допустили лише дві, названі вищі, фірми. Голова тендерного комітету та керівник ЛКП «Львівський Центральний парк культури і відпочинку ім. Б.Хмельницького» Олександр Молодий сумнівається в реальній конкуренції між цими фірмами.

Таку думку підтверджує і аналіз документації конкурсних торгів. Зокрема довідка з ЄДР, в який зазначено, що засновниками ТОВ «Будгарант плюс» є Богдан Школьний та Роман Гринкевич. А засновником «Львівського будівельного холдингу» ще кілька років тому був батько Романа Гринкевича Ігор та Олег Петеляк. Тепер фірма належить колишньому директору  підприємства Володимиру Вдов’яку.

Крім того, Богдан Школьний є партнером у ТОВ «БІК «Київжитлоінвестбуд» з Олегом Балуком, який у свою чергу є партнером у ТОВ «Ренесанс-Стиль» із родичкою Ігоря Гринкевича Світланою Гринкевич.

«Будгарант Плюс», яке працює на ринку менше двох років, у своїй довідці про виконання аналогічних договорів, зазначило три державні підряди, з яких два – це субпідряди від ТОВ «Львівський будівельний холдинг».

Серед них є і скандальне будівництво Дрогобицької школи №5, яке триває з 1993 року і мало б закінчитись у вересні 2016. Минулого року мерія Дрогобича звинуватила [1] «Львівський будівельний холдинг» у зриві виконання робіт. В мерії заявили, що всі необхідні кошти були перераховані підряднику, який не виконав своїх зобов’язань, в результаті чого кошти повернулись в бюджет. Через те, що кошти не були освоєні, мало сподівань на фінансування в наступних роках.

У «Львівському будівельному холдингу» звинувачення чиновників заперечували, та навіть провели піар-кампанію в медіа, розмістивши [2] низку матеріалів на платній основі. Холдинг заявляв, що звернеться до суду,  проте до суду звернулось [3] управління капітального будівництва Дрогобицької міської ради.

Колишні засновники «Львівського будівельного холдингу» вже неодноразово фігурували [4] у скандалах про змову [5] на тендерах. Зокрема, в грудні 2014 року адмінколегія Львівського територіального відділення АМКУ оштрафувала [6] ПП «Ренесанс-Стиль» і ТОВ «Мегабудмакс» за порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді спотворення результатів торгів. Обидві ці фірми тісно пов’язані з Ігорем Гринкевичем та Олегом Петеляком.

Попри активні перемоги [7] на державних тендерах, фінансові справи обох підприємств не надто успішні. Згідно з фінансовим звітом минулого року прибуток ТОВ «Львівський будівельний холдинг» склав лише 434 грн. Доходи підприємства – 61,9 тис. грн, а витрати  61,4 тис. грн. А у фінансовому звіті ТОВ «Будгарант плюс» зазначено прибуток у розмірі 145,1 грн. Дохід – 6,31 тис. грн, витрати – 6,16 тис. грн.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: http://lviv.nashigroshi.org

URL статті: http://lviv.nashigroshi.org/2016/09/02/stadion-u-parku-hmelnytskoho-hochut-rekonstruyuvaty-vidomi-tenderni-mahinatory/

URLs in this post:

[1] звинуватила: http://maydan.drohobych.net/?p=42238

[2] розмістивши: http://zaxid.net/news/showNews.do?drogobitskiy_mer_diskredituye_pidryadnika_shhob_prikriti_bezdiyalnist_svoyih_pidleglih&objectId=1377490

[3] звернулось: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/56157215

[4] фігурували: http://lviv.nashigroshi.org/2015/11/30/blyzki-firmy-rozpylyaly-ponad-20-miljoniv-na-budivnytstvo-shkoly-v-sokalskomu-rajoni/

[5] змову: http://lviv.nashigroshi.org/2016/01/22/blyzki-firmy-rozvely-loda-za-staroyu-shemoyu-na-8-miljonne-zamovlennya/

[6] оштрафувала: http://lviv.nashigroshi.org/2014/12/02/amku-oshtrafuvav-mehabudmaks-i-renesans-styl-za-uzhodzheni-diji-na-tenderi-v-mykolajevi/

[7] перемоги: http://nashigroshi.org/2013/09/25/firma-biznesmena-scho-mav-kryminal-za-virmenskyj-sobor-otrymala-18-miljoniv-na-shkolu/

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.