У міськраді передумали купувати планшети iPad для депутатів, а потім знову оголосили торги

Львівське комунальне підприємство “Міський центр інформаційних технологій” 20 липня оголосило відкриті торги на закупівлю 65 планшетів для депутатів такими, що не відбулись. Однак 28 липня у Віснику державних закупівель зявилося нове оголошення про закупівлю тих же гаджетів.

Згідно з інформацією у ВДЗ за 20 липня, підставою для скасування закупівлі вказано ч. 1 ст. 30 ЗУ “Про здійснення державних закупівель” – відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг.

Водночас 28 липня ЛКП опублікувало нове оголошення про закупівлю таких же 65 планшетів. Якщо порівняти старе і нове техзавдання, то вимоги не відрізняються.

Нагадаємо, техвимогами було передбачено закупівлю планшетів, які по характеристикам співпадають з iPad mini 2 або 3, а також чохлів до них. Очікувана вартість закупівлі становила 525 тис. грн, тобто майже 8077 грн за планшет. Новина про запланованову закупівлю викликала жваве оговорення в соцмережах.

Нагадаємо, на планшети для депутатів Львівської міськради в бюджеті передбачили 640 тис. грн. У 2015 році для членів виконкому Львівської міськради купили планшети по майже 2,2 тис. грн.

Підтримати нас

Коментарі