- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - http://lviv.nashigroshi.org -

Служба автомобільних доріг, де заступником є людина Дубневичів, віддасть 26 млн грн близькій до нардепів фірмі

21.07.2016 @ 08:30 в НОВИНИ

Служба автомобільних доріг у Львівській області замовила ремонт чотирьох доріг в області у ПП «ДАКО Плюс» на 25,9 млн грн. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

Відремонтують 6,7 км дороги С140305 Городок – Угри, 11 км дороги С140329 Зушиці – Воля-Бартатівська, 3,7 км дороги С140328 Мшана – Суховоля та 4,3 км дороги С141428 Острів-Луки.

У трьох з чотирьох лотів пропозиції «ДАКО Плюс» були найдешевшими. В одному лоті найдешевша пропозиція надійшла від одеського ТОВ «Автомагістраль-Південь», однак його пропозицію відхилили. Фірма не подала копію виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, а також, на думку комітету, зробила дві помилки при формуванні розрахунку вартості пропозиції.

Власником «ДАКО Плюс» є Степан Балай. А до того був Назарій Панчишин, який також був власником близького Ярославу та Богдану Дубневичам ТОВ «Львівбудмакс». Дубневичі використали «Львівбудмакс» у схемі з продажем [1] томографа діагностичному центру, де головним лікарем був їх сват Михайло Гичка.

Із судового реєстру відомо про співпрацю «ДАКО Плюс» і «Корпорації КРТ» Дубневичів. Зокрема, у грудні 2014 року слідчий просив [2] суд дозволу на вилучення оригіналів усіх договорів купівлі-продажу із додатками, укладених у 2013 році між ПП «ДАКО плюс» і ТОВ «Корпорація КРТ» з приводу передачі у власність силового трансформатора.

«ДАКО Плюс» на залізничних тендерах часто виступало конкурентом ще однієї близької Дубневичам компанії «Інтертерм». Її співвласник Михайло Манько є заступником [3] начальника із фінансово-економічних питань Служби автомобільних доріг у Львівській області, а також головою комітету з конкурсних торгів цієї Служби. У коментарі Михайло Манько підтвердив, що досі є співвласником «Інтертерму», оскільки це не заборонено законом. Керівником фірми є Ірина Манько.

Згідно з Вісником держзакупівель, «ДАКО плюс» за всю свою історію перемагало в торгах ще чотири рази. Вперше, у 2012 році – на ремкомплекти для «Львівської залізниці», ще три рази – у 2015 та 2016 роках на ремонт доріг від Служби автомобільних доріг у Львівській області. Загальна суми усіх попередніх підрядів понад 25 млн грн.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: http://lviv.nashigroshi.org

URL статті: http://lviv.nashigroshi.org/2016/07/21/sluzhba-avtomobilnyh-dorih-de-zastupnykom-je-lyudyna-dubnevychiv-viddast-26-mln-hrn-blyzkij-do-nardepiv-firmi/

URLs in this post:

[1] продажем: http://lviv.nashigroshi.org/2013/01/22/ekspres-doslidyv-yak-hychka-z-dubnevychamy-zarobyly-na-tomohrafi-5-miljoniv/

[2] просив: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/47471899

[3] заступником: http://highways.lviv.ua/?page_id=108

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.