ЛОДА дозволила «Древньому граду» придбати майже гектар землі під Львовом за ціною 9 тис. грн за сотку

Олег Синютка, голова Львівської облдержадміністрації, 8 липня 2016 року підписав розпорядження про продаж земельної ділянки площею 0,7 га на території Дублянської міської ради (Жовківський район) за 648,2 тис. грн ПП «Древній град». При цьому сплату половину суми розтермінували на п’ять років. Про це стало відомо з розпорядження ЛОДА.

«Продати ПП «Древній Град» земельну ділянку несільськогосподарського призначення площею 0,7 га, розташовану за межами населеного пункту на території Дублянської міської ради Жовківського району Львівської області, для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування за ціною 648200 гривень», – йдеться в розпорядженні.

Чиновники обласної адміністрації дозволили підприємцям сплатити половину даної суми частинами протягом наступних  п’яти років.  Одна сотка коштуватиме готелю «Древній град» 9,3 тис. грн. Цікаво, що лише в трьох кілометрах від готелю вартість однієї сотки землі становить приблизно 65 тис. грн. А в сусідньому селі Малехів, також поруч із трасою «Київ-Чоп», за такі ж гроші, як ЛОДА продає 70 соток, можна придбати лише 20 соток.

111

Оголошення про продаж із сайту «Національний портал нерухомості»

Готель «Древній град» розташований за 7 км від Львова по трасі «Київ-Чоп». На сайті готелю зазначено: «посеред лісу на околиці Львова усього за 15 хвилин їзди від центру міста». Тут є ресторан, басейн, сауна, конференц-зал тощо. Вартість стандартного номеру в готелі становить 850 грн за добу, а котедж тут можна орендувати за 1500 грн за добу.

112

Готель «Древній град» (фото з сайту готелю)

Одноосібною власницею ПП «Древній град» є львів’янка Леся Коваль. Вона також є співвласницею «Євроготелю» на вулиці Тершаковців, що у Львові.

Підтримати нас

Коментарі