«Львівтрансгаз» роздав 150 мільйонів на переоснащення станцій

Філія «УМГ «Львівтрансгаз» ПАТ «Укртрансгаз» 4 липня за результатами тендерів уклала дві угоди про переоснащення станцій на суму 149,58 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель», пишуть «Наші гроші».

ПАТ «Спеціалізоване монтажне управління №24» встановить автоматизовану блочну АГРС «Импульс» на газорозподільної станції «Здолбунів» за 117,50 млн грн.

ТОВ «Будівельний холдинг «Шевченківський» переоснастить загальностанційний щит систем керування і щит постійного струму компресорної станції «Тернопіль» за 32,08 млн грн.

Із першим переможцем змагалося ПАТ «Факел», а з другим – ТОВ  «Запорізька механізована колона №1».

«СМУ №24»  на 55% належить ТОВ «Компанія Відос» Олександра Бадягаєва, Володимира, Людмили та Ольги Скачко.

Ще 7,73% має Володимир Печура, 6,26% – Геннадій Бадаєв. Вони разом з Ольгою Скачко володіють ТОВ «Енерго Буд Пром», яке до 2014 р. мало назву «Ліспробуд» і яким керує Бадягаєв.

Усього з 2008 р. «СМУ №24» виграло тендерів на 354,86 млн грн.

«БХ «Шевченківський» був заснований у березні 2014 р. киянином Ігорем Поліщуком, який зараз ним керує.

Раніше директором був Віталій Міщук із м. Кузнецовськ Рівненської обл., який також володіє ТОВ «Універсал-2011». Крім того, на торгах «Енергоатому» в серпні минулого року фірму представляв Є.О. Черниш. Із серпня 2015 р. холдинг отримав підрядів на 157,10 млн грн у енергокомпаній із різних відомств.

Основним власником фастівського «Факела» є кіпрська фірма «Кімбервіль Файненс Енд Інвестмент Лімітед», генеральним директором – Вячеслав Брижатий. Раніше він керував ЗАТ «Техiнвестпостач» і ТОВ «Адорія», коли їхнім співвласником був Анатолій Алєксєєнко, раніше відомий як начальник Департаменту інвестицій, капітального будівництва і ремонту «Укртрансгазу».

«ЗМК №1» заснував Олександр Косяк, але в 2013 р. фірму перереєстрували на директора – Юрія Половинка.

Раніше бізнес-партнером Косяка по ТОВ «Торгівельний дім «Техенергоснаб» був Борис Шестопалов. Наразі цією фірмою одноосібно володіє Косяк, а зареєстрована вона в сусідньому будинку із «ЗМК №1» в с. Малишівка Запорізького р-ну (вул. Молодіжна, будинки 51-б та 51 відповідно).

Підтримати нас

Коментарі