Служба автомобільних доріг вирішила не економити мільйон гривень на ремонті львівських доріг

Служба автомобільних доріг у Львівській області 30 травня замовила послуги з поточного середнього ремонту двох доріг, що перетинають трасу Київ – Чоп, на загальну суму 10,8 млн грн. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

Йдеться про ремонт 1,6 км дороги до села Раковець (км 0+000 – км 1+600 автошляху Київ-Чоп) та км 5+000 – км 8+000 дороги Загір’я – Суха Долина. Завершити ремонти планують до кінця 2017 року.

Дорогу до Раковця буде ремонтувати ТДВ «Шляхове ремонтно-будівельне управління № 65» за 3,24 млн грн. Таким чином, ремонт 1,6 км дороги коштуватиме 2,02 млн грн/км.

Щодо дороги Загір’я–Суха Долина, то переможцем стало ТОВ «Автомагістраль-Південь», яке відремонтує 3 км шляху за 7,6 млн грн, тобто 2,5 млн грн/км.

Цікаво, що крім переможців участь в конкурсі взяли також ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» та ДП «Львівський облавтодор». Пропозиції першого були дорожчими за переможців, а от «Львівський облавтодор» не допустили до торгів через невідповідність конкурсної документації. Пропозиції цього підприємства були в сумі дешевшими на майже 1 млн грн.

Зазначимо, що разом по обох лотах цінові заявки ДП «Львівський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» були дешевшими на майже 1 млн грн.

Кінцевими власниками ТДВ «Шляхове ремонтно-будівельне управління № 65» є львів’яни Ігор Магера і Юрій Сворень, а також лучанин Олег Булига. За підсумками 2015 року підприємство отримало підрядів на загальну суму 50,2 млн грн.

Одеське ТОВ «Автомагістраль-Південь» з філіями у Дніпропетровську, Києві та Львові належить Валерію Короткову та Олегу Наливанному. Упродовж 2015 року компанія отримала замовлень від львівських дорожників на майже 820 млн грн. З початку 2016 року це четверте замовлення від львівських дорожників, вартість попередніх становила понад 382 млн грн.

Підтримати нас

Коментарі