Самбірський прокурор живе у будинку дружини, яка працює у комісаріаті

Керівник Самбірської місцевої прокуратури Михайло Дицький власного житла не має, тільки гараж на 56 “квадратів” і “сотку” землі. Однак його дружина володіє будинком площею майже 261 кв. м та 0,2 га землі. Про це стало відомо з його декларації про доходи за 2015 рік.

Згідно з реєстром нерухомості, Оксана Дицька стала власницею будинку у Старому Самборі та ділянки під ним у серпні 2013 року.

будинок

У декларації Оксани Дицької за 2014 рік, яка є на сайті Міноборони, вказано, що вона працювала (або й досі працює) головним спеціалістом відділення забезпечення Старосамбірського районного військового комісаріату. Дані в її декларації щодо розміру доходів відрізняються від тих, які вказав її чоловік у декларації за той же рік.

декл

ддд

Донька прокурора на території будинку в Старому Самборі (фото із соцмереж)

У 2015 році родина Дицьких отримала вже менший дохід. Михайло Дицький задекларував 199,5 тис. грн, його дружина – лише 32,7 тис. грн.

Зазначимо, що раніше Оксана Дицька була зареєстрована приватним підприємцем з основним видом діяльності “роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами”. Її підприємницька діяльність тривала не довго – з 13 листопада 2014 року до 13 січня 2015-го.

Транспортних засобів родина не декларувала взагалі.

Підтримати нас

Коментарі