Успішні дружини львівських митників: підприємці, помічниці нардепів, власники туристичних об’єктів та автомобілів

Керівництву львівської митниці дуже поталанило з дружинами. При чому всім чотирьом – начальнику Львівської митниці та трьом його заступникам.

До прикладу Левко Прокіпчук, начальник Львівської митниці ДФС за минулий рік задекларував 85,57 тис. грн доходу з яких заробітна платня складає 84,82 тис. грн, а ще 155 грн він заробив за викладання у НУ «Львівська політехніка».  А от його дружина Орися Прокіпчук, за минулий рік задекларувала 1,001 млн грн доходу. З яких основну частину, а саме 980,27 тис. грн, складає дохід від підприємницької діяльності.

Згідно з даними ЄДР, дружина начальника львівської митниці займається туристичним бізнесом. Яким саме залишається невідомим. Вона також є помічником народного депутата Лева Підлісецького від «Самопомочі», на громадських засадах.

прокіпчук

Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців

Дружина заступника начальника Львівської митниці Андрія Тодощука, Лілія Тодощук за минулий рік задекларувала прибуток у сумі  710,13 тис. грн, з яких 631,79 тис. грн зазначені у розділі декларації «дарунки, призи, виграші». Згідно з законодавством, у цьому розділі зазначають не лише виграші в лотерею, але й грошовий еквівалент подарованого майна.

Що саме отримала в подарунок чи виграла Лілія Тодощук невідомо, натомість, згідно з Державним реєстром речових прав, минулого року вона стала власницею житлового будинку площею  297.5 кв м на території відомого закарпатського курорту «Ізки», що розташований в однойменному селі в Міжгірському районі (Закарпатська область).

Тодощук також є власницею ще одного котеджу на території курорту, дещо меншої площі – 148 кв м та земельної ділянки, площею 0,033 га. При цьому дана ділянка не зазначена в декларації, що подає її чоловік.

izky

ізки

Курорт “Ізки”. Власницею двох із цих котеджів є Лілія Тодощук

Сам Андрій Тодощук минулого року заробив 92,97 тис. грн, з яких 81,27 тис. грн є заробітною платнею, 2,4 тис. грн – дохід від викладацької та наукової діяльності, а 9,3 тис. грн – матеріальна допомога.

Йому також минулого року подарували три земельні ділянки загальною площею 0,1137 га в дачному кооперативі «Сигнал-люкс», що розташований між вулицями Пасічна та Медової печери у Львові. Дані ділянки зазначені в його декларації як одна.

ділянка тодощук1

Три ділянки в цьому кооперативі є подарованими Андрієві Тодощуку

Дружина Володимира Шокала, ще одного заступника керівника митниці отримала минулого року 102 тис. грн доходу від підприємницької діяльності, а ще 170 тис. грн від продажу нерухомого майна. В свою чергу сам Володимир Шокало заробив 83,97 тис. грн. Всі ці кошти є його заробітною платнею.

Найменше коштів в родину, принесла дружина наймолодшого заступника начальника львівської митниці Михайла Мірошніченка. Вона минулого року не заробила нічого – 0 грн.  Проте, саме вона є власницею двох родинних автомобілів – Suzuki Grand Vitara (2015 р.в.) та Nissan Almera (2008 р.в.) А також квартири, гаража та земельної ділянки.

Михайло Мірошніченко минулого року заробив 61,45 тис. грн, з яких 60,95 тис. грн є зарплатою, а ще 500 грн – матеріальна допомога.

Підтримати нас

Коментарі