Івано-франківські фірми розіграли 95 тис. грн на тендері «Львівтрансгазу»

Філія «УМГ “Львівтрансгаз”» ПАТ «Укртрансгаз» 27 травня уклала з ТОВ «Укрделівері» договір на поставку 10 вимірювальних трансформаторів загальною вартістю 95,9 тис. грн. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

За інформацією, поданою у ВДЗ, в результаті відкритих торгів закуплено сім трансформаторів струму ТЛШ-10 2000/5 ціною 8,6 тис. грн/шт (з ПДВ) та три трансформатори напруги НТМИ-10-66-У3 за 11,9 тис. грн/шт (з ПДВ). Товари мають бути поставлені замовнику протягом 120 днів після підписання договору.

Участь у торгах взяли дві прописані в Івано-Франківську фірми – переможець ТОВ «Укрделівері» та ТОВ «СДС Промбуд». Цінова різниця між пропозиціями становила 0,5%, тобто 537 грн.

ТОВ «СДС Промбуд» записане на Ірину Броніцьку. Фірма зі «статутником» 1500 грн створена у серпні 2012 року. Один із зазначених у ЄДР контактних телефонів фірми збігається з номером переможця торгів ТОВ «Укрделівері», залишеним для зв’язку із замовником.

1

ТОВ «Укрделівері» зареєстроване у липні 2015 року. У статутному фонді підприємства, термін формування якого закінчиться у липні цього року, лежить 1000 грн. Одноосібним власником та керівником числиться Костянтин Синяков.

Додамо, з моменту заснування і до сьогодні товариство виграло 8 тендерів на загальну суму 1,1 млн грн. Замовником щоразу виступав «Львівтрансгаз».

Підтримати нас

Коментарі