Депутатку сільради оштрафували на 3,4 тис. грн за голосування на користь сина

Депутатка Мужиловицької сільської ради Яворівського району Львівської області Ганна Мисечко сплатить 3,4 тис. грн штрафу за те, що не повідомила про наявний конфлікт інтересів під час голосування за виділення земельної ділянку. Про це свідчить постанова судді Яворівського районного суду Львівської області від 12 травня 2016 року.

Згідно з матеріалами справи, 26 лютого 2016 року на засіданні V сесії Мужиловицької сільради Ганна Мисечко проголосувала «за» відведення її синові Мар`яну земельної ділянки площею 0,15 га. Усупереч вимогам Закону України «Про запобігання корупції» депутат не повідомила про наявність у неї реального конфлікту інтересів.

Ганна Мисечко обрана депутатом Мужиловицької сільради на місцевих виборах 2015 року. Чоловік Михайло Мисечко з 2011 року займається підприємницькою діяльністю, йому належить магазин на території села.

Свої дії депутатка пояснила відсутністю юридичної освіти – вона не знала про наявність законодавчої норми, яка регулює питання конфлікту інтересів.

Оцінивши докази по справі суддя постановив визнати винною Ганну Мисечко у вчиненні адміністративного корупційного правопорушення та накласти штраф в розмірі 3,4 тис. грн.

Нагадаємо, у лютому 2016 року за аналогічне правопорушення оштрафували  Ігоря Шульгу – міського голову Глинян, що в Золочівському районі Львівської області. Тоді, через наявний конфлікт інтересів при передачі матері Шульги двох земельних ділянок загальною площею 0,2893 га, суд стягнув з очільника міста 1,7 тис. грн штрафу.

Додамо, рішення рад, прийняті з правопорушеннями щодо конфлікту інтересів, залишаються незмінними, а ділянки – у власності тих, кому вони були передані.

Підтримати нас

Коментарі