Донецькі фірми з місцем реєстрації «одне на двох» отримали штраф за розпил грошей стрийського заводу

Львівське обласне територіальне відділення АМКУ визнало винними ТОВ «ТД “Укртранс”» та ТОВ «Українська перевізна компанія» у змові на торгах Стрийського вагоноремонтного заводу за 587,8 тис. грн. Відповідне рішення прийняте 18 грудня 2015 року.

ДП «Стрийський вагоноремонтний завод» у квітні 2012 року закупило у ТОВ «Дніпротрансінвест», ТОВ «Промислова компанія “Транстрейд Україна”», ТОВ «Дніпротрансінвест» та ТОВ «ТД “Укртранс”» вузлів та деталей для залізничних та трамвайних локомотивів на 29,6 млн грн.

Перевіривши тендер на дотримання конкурентного законодавства, Львівське відділення АМКУ виявило спотворення результатів торгів з боку «Укртрансу» та ТОВ «УПК», і оштрафувало фірми на 15 та 10 тис. грн відповідно.

1111111

Місцезнаходження фірм у протоколі цінових пропозицій збігались – м. Донецьк, вул. Артема, 7.

Власником ТОВ «УПК» через низку компаній, у тому числі ТОВ «Донбаське промислово-транспортне підприємство» є Рінат Ахметов. Сьогодні «Донбаське промислово-транспортне підприємство» знаходиться у власності ТОВ «Лемтранс» та того ж ТОВ «УПК». Однак, за інформацією «Наших грошей», заснували компанію ТОВ «СПС-груп» і ТОВ «Укрпромінвестактив», причетні до облаштування резиденції «Межигір’я», а також компанії «Сервіс-охорона-транспорт», «Еспосто» і «Транспорт і сервіс» з групи Пригодського.

Згідно з даними ЄДР, сьогодні ТОВ «ТД “Укртранс”» належить донеччанину Євгену Іващенку. Втім, засновником ТОВ «ТД ”Укртранс”» було ТОВ «Акваторія-тур плюс» з групи Антона Пригодського. В 2010 році «ТД Укртранс» вже перереєстровували. Тоді – на Наталю Рожкову, відому як член ревізійної комісії ПАТ «Укртранслізинг» і заступник директора з правових питань в Корпорацiї «МПС».

Як відомо, комітети з конкурсних торгів зобов‘язані відхиляти таких учасників протягом трьох наступних років з дати винесення рішення АМКУ про спотворення результатів торгів.

Підтримати нас

Коментарі