- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - http://lviv.nashigroshi.org -

На спиртовому тендері львівських патологоанатомів «розвели» пов’язані компанії. Їх оштрафували на 90 тисяч

17.12.2015 @ 12:09 в НОВИНИ

Адміністративна колегія Львівського обласного територіального відділення АМКУ визнала ТОВ «Медасепт» і ТОВ «НВК «Салават» винними у вчиненні антиконкурентних узгоджених дій, шляхом спотворення результатів торгів Львівського обласного патологоанатомічного бюро.

Закупівлю патологоанатомічне бюро проводило в другому півріччі минулого року. Вони придбали 52 640 флаконів (по 100 мл) медичного етилового спирту у «Медасепту» на майже 782,8 тис. грн.

Як тоді повідомляли «Наші гроші. Львів [1]», власником «Медасепту» була кіпрська фірма «Фармарама Лімітед», яка належала ще одній кіпрській компанії «Delta Quest (Nominees) Limited», яка у свою чергу була записана на віргінський оффшор «Deltaquest Global Assets INC.».

Згадана «Фармарама Лімітед» також була засновником ТОВ «А-Септ». На Кіпр «А-Септ» переоформили у січні 2012 року, а до того часу її співвласником був Сергій Катрич. Він же був одноосібним власником єдиного допущеного до участі конкурента «Медасепту» на тендері патологоанатомічного бюро – ТОВ «НВК «Салават».

Згідно з ЄДР, ТОВ «Медасепт» з 11 листопада 2015 року перебуває в стані припинення діяльності.

Згідно з рішенням АМКУ, «Медасепт» має сплатити 60 тис. грн штрафу, «Салават» – 30 тис. грн. Їм також заборонено протягом трьох наступних років брати участь в тендерах.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: http://lviv.nashigroshi.org

URL статті: http://lviv.nashigroshi.org/2015/12/17/na-spyrtovomu-tenderi-lvivskyh-patolohoanatomiv-rozvely-povyazani-kompaniji-jih-oshtrafuvaly-na-90-tysyach/

URLs in this post:

[1] Наші гроші. Львів: http://lviv.nashigroshi.org/2014/09/19/patolohoanatomichne-byuro-vybyralo-postachalnyka-5000-litriv-spyrtu-sered-blyzkyh-firm/

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.