Благодійна організація Шкіля заборгувала Львову понад 118 тис. грн

Благодійна організація «Фонд розвитку України» повинна виплатити на користь управління комунального власності Львівської міської ради 34,6 тис. грн заборгованості з орендної плати та 83,8 тис. грн неустойки. Про це йдеться в рішенні Господарського суду Львівської області від  9 листопада 2015 року.

Благодійна організація орендувала комунальне приміщення для офісу площею 18 кв. м на вулиці Генерала Чупринки, 5. Договір оренди мав діяти до кінця квітня 2015 року. Однак, згідно з актом обстеження від липня 2012 року, приміщення потребувало ремонту, його не використовували. Окрім того, організація не вносила орендну плату від моменту укладення договору.

Управління комунального майна через суд розірвало договір оренди. Однак «Фонд розвитку України» так і не заплатив понад 34,6 тис. грн за оренду з 1 червня 2012 року по 27 травня 2013 року.

Так як благодійна організація не повернула приміщення вчасно, користувалась ним аж до 17 липня 2014 року, коли її виселили примусово, то повинна сплатити ще 83,8 тис. грн неустойки.

Засновником благодійної організації «Фонд розвитку України» є Андрій Васильович Шкіль, екс-народний депутат України. У грудні 2012 року він виїхав з України до Чехії, побоюючись арешту після втрати депутатської недоторканності.

Підтримати нас

Коментарі